هفته دفاع مقدس
1394/04/21 12:12:00
سرویس اقتصادی
دهدشتی خبر داد:

تحقیق و تفحص از تاسیسات دریایی کلید خورد/تکلیف دکل نفتی مشخص می‌شود

عضو کمیسیون انرژی مجلس از مطرح شدن طرح تحقیق و تفحص از تاسیسات دریایی در مجلس خبر داد و گفت: پیگیری این تحقیق و تفحص تا شفاف سازی موضوع و حصول نتیجه ادامه دارد.
تحقیق و تفحص از تاسیسات دریایی کلید خورد/تکلیف دکل نفتی مشخص می‌شود عضو کمیسیون انرژی مجلس از مطرح شدن طرح تحقیق و تفحص از تاسیسات دریایی در مجلس خبر داد و گفت: پیگیری این تحقیق و تفحص تا شفاف سازی موضوع و حصول نتیجه ادامه دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/82675.jpg تحقیق,و,تفحص,از,تاسیسات,دریایی,کلید,خورد/تکلیف,دکل,نفتی,مشخص,می‌شود Icana

حسین دهدشتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از مطرح شدن طرح تحقیق و تفحص از تاسیسات دریایی خبر داد و گفت: برای شفاف سازی عملکرد شرکت‌های زیرمجموعه تاسیسات دریایی و تخلفات آن‌ها این طرح در دستور کار مجلس قرار گرفته است.

نماینده مردم آبادان درمجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی عملکرد تاسیسات دریایی از سوی سازمان بازرسی کل کشور افزود: درحال حاضر گزارش این بررسی‌ها آماده بوده و به زودی به مجلس ارائه خواهد شد.

وی با اشاره به محورهای تفحص مذکور تصریح کرد: بحث قراردادها، دستمزدها، رشد قارچ گونه شرکت‌های صوری وابسته به تاسیسات دریایی، بررسی سهام و نحوه واگذاری این شرکت‌ها و نحوه انعقاد قرارداد و پروژه‌های مرتبط با تاسیسات دریایی و همچنین دکل‌ها از موضوعات و محورهای طرح تحقیق و تفحص از تاسیسات دریایی است.

عضوکمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:طرح تحقیق و تفحص از تاسیسات دریایی برای روشن شدن بسیاری از مسائل اقتصادی از سوی مجلس پیگیری می‌شود./

پایان پیام     

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet