هدر موبایل
1394/04/21 13:33:55
سرویس دیگر رسانه‌ها_

کارشکنی غربی‌ها قابل پیش‌بینی بود

نماینده شهرستان‌های کهنوج، منوجان، قلعه گنج، فاریاب و رودبار در مجلس گفت: قابل پیش‌بینی است اگر آمریکا در لحظات آخر تعبیر دبه درآورد و عقب‌نشینی کند.
کارشکنی غربی‌ها قابل پیش‌بینی بود نماینده شهرستان‌های کهنوج، منوجان، قلعه گنج، فاریاب و رودبار در مجلس گفت: قابل پیش‌بینی است اگر آمریکا در لحظات آخر تعبیر دبه درآورد و عقب‌نشینی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/42905.jpg کارشکنی,غربی‌ها,قابل,پیش‌بینی,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: محمدرضا امیری کهنوج درباره روند مذاکرات هسته‌ای ایران با 1+5 اظهار کرد: از اول هم کارشکنی غربی‌ها قابل پیش‌بینی بود، به دلیل این‌که آمریکایی‌ها معمولا و به شدت تحت تاثیر فشارهای صهیونیست‌ها تصمیم می‌گیرند و نخست‌و‌زیر اسرائیل به هیچ وجه رضایتی به این توافق ندارد.
وی افزود: گرچه مذاکرات ادامه دارد، اما حداقل نتیجه‌ای که می تواند داشته باشد این است که افکار جهانی به این مسئله پی می‌برند که ملت ایران و تصمیم‌گیران اصلی نظام جمهوری اسلامی هیچ وقت به دنبال جنگ‌افروزی و عناد با کشورهای دیگر نبوده و ملتی صلح‌طلب و اهل اخلاق و رفتار درست با همه جوامع و انسان‌ها بوده و هست.
وی تصریح کرد: اگر مذاکرات حتی علی‌الظاهر منجر به شکست بشود، برگ برنده‌ای برای ملت و دولت ایران و حکومت اسلامی خواهد داشت.
این نماینده مجلس اظهار کرد: ملت ایران در طول 36 سال به این نتیجه رسیده که تنها راه استمرار و ماندگاری نظام و ادامه راه شهدا و امام(ره) در چند نکته نهفته است؛ نخستین نکته مهم اطاعت و پیروی از مقام معظم رهبری به عنوان سکاندار کشتی انقلاب است که ایشان هم آینده را خوب تشخیص می‌دهند و هم مسلط بر اوضاع کنونی کشورمان و سایر کشورها هستند. نکته دیگر این است که راه ماندگاری نظام، ایستادگی و مقاومت در مقابل استکبار و کسانی است که واقعا ثابت کرده‌اند قابل اعتماد نیستند. مانند آمریکا، اسرائیل و انگلیس و هرچه ما اعتماد کردیم، آن‌ها طبل بی‌اعتمادی‌شان را به صدا درآوردند.
وی تصریح کرد: مسئله مهم دیگر این است، همه کسانی که در نظام اسلامی مسوولیت دارند، از پشتوانه استوار و محکم مردمی خوب استفاده کنند، در روز قدس شاهد حضور میلیونی مردم در این هوای گرم (در برخی شهرها دمای بالای 50 درجه) بودیم و حضور مردم این پیام را دارد که بهترین منبعی است که مسوولان نظام می‌توانند تکیه گاه خود قرار بدهند و با این پشتوانه عظیم می‌توانند افکار انقلابی و اسلامی خود را جلو ببرند و به کرسی بنشانند.
وی اظهار کرد: مسوولان باید به این مسئله مهم توجه کرده و کشورمان را با تکیه بر منابع داخلی به ویژه منابع انسانی آن بسازند.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet