ایام محرم 1398
1394/04/21 14:45:21
سرویس سیاسی
محمدرضا تابش:

دبه آمریکا نمک آش است/توافق تا چند روز آتی نهایی می شود

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ایران اهل ترک میز مذاکره نیست و به دبه‌های آمریکا نباید توجه کرد.
دبه آمریکا نمک آش است/توافق تا چند روز آتی نهایی می شود عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ایران اهل ترک میز مذاکره نیست و به دبه‌های آمریکا نباید توجه کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/69641.jpg دبه,آمریکا,نمک,آش,است/توافق,تا,چند,روز,آتی,نهایی,می,شود Icana

محمدرضا تابش در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با ارزیابی عملکرد تیم مذاکره کننده ایرانی  در مذاکرات هسته‌ای، گفت: عملکرد فنی این تیم بسیار خوب و در چارچوب‌های تعیین شده است.

نماینده مردم اردکان در مجلس نهم شورای اسلامی ادامه داد: دبه‌های آمریکایی و عدم پایبندی آنها به تعهدات شان، نمک آش است که کم و زیاد می شود و نباید آن را جدی گرفت.

وی تاکید کرد: متن توافق نهایی در حال تنظیم شدن است و به امید خدا تا چند روز آینده توافق نهایی می‌شود.

این نماینده با بیان اینکه تلاش آمریکا و دبه های آن برای فشار بر ایران است، اظهار داشت: تمام مسئولان عالی رتبه و تیم مذاکره کننده اعلام موضع کردند و گفتند ایران اهل ترک کردن میز مذاکره نیست و وقتی وارد این عرصه شد تا آخر آن می رود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بنابراین نباید به فشارهای آمریکا توجه کرد چرا که تیم ایران با پایداری تا انتهای مذاکره پیش خواهد رفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet