ایام محرم 1398
1394/04/21 13:55:43
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت پور:

آمریکایی‌ها مسئول شکست احتمالی مذاکرات هستند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: در صورت شکست مذاکرات عامل شکست آمریکایی‌ها خواهند بود و جا دارد آمریکایی‌ها را محاکمه کرد.
آمریکایی‌ها مسئول شکست احتمالی مذاکرات هستند نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: در صورت شکست مذاکرات عامل شکست آمریکایی‌ها خواهند بود و جا دارد آمریکایی‌ها را محاکمه کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/59777.jpg آمریکایی‌ها,مسئول,شکست,احتمالی,مذاکرات,هستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: منصور حقیقت‌پور گفت: صدای طبل رسوایی آمریکایی‌ها به دلیل عهد شکن بودن و غیر قابل اطمینان بودن در جهان بلند است و بجاست که ملت‌های دنیا روی آنان خط قرمز بکشند و نشان بی‌اعتمادی را به آنان بدهند.
نماینده مردم اردبیل افزود: به نظر می‌رسد در صورت شکست مذاکرات منطق زورگویی که بزرگترین بی‌منطقی است، بهترین اهرم برای توجیه افکار عمومی مردم آمریکاست. این همان توجیهی است برای حمله به افغانستان، عراق و دیگر کشورها که از آن برای امتناع افکار عمومی خود استفاده کرده‌اند و البته در این مساله هنرمند هستند.
وی با بیان اینکه مردم ایران مسئول شکست احتمالی مذاکرات را قطعا تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان نمی‌دانند گفت: برای رسوایی آمریکا در سطح بین‌الملل باید بتوانیم از عهده شکن بودن و منطق زورگویی این کشور استفاده کنیم.
انتهای پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet