ایام محرم 1398
1394/04/21 14:13:50
سرویس دیگر رسانه‌ها_
تابش:

در صورت عدم توافق با تکیه بر ظرفیت‌های فراوان کشور به مسیر ادامه می‌دهیم/ غربی‌ها دبه نکنند

نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امیداوریم در چند روز آینده توافق نهایی به امضاء برسدٰ تاکید کرد اگر توافق حاصل نشد مشکلی نیست یعنی کشور با تکیه بر ظرفیت‌های فراوان به مسیر خود ادامه می‌دهد.
در صورت عدم توافق با تکیه بر ظرفیت‌های فراوان کشور به مسیر ادامه می‌دهیم/ غربی‌ها دبه نکنند نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امیداوریم در چند روز آینده توافق نهایی به امضاء برسدٰ تاکید کرد اگر توافق حاصل نشد مشکلی نیست یعنی کشور با تکیه بر ظرفیت‌های فراوان به مسیر خود ادامه می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/43064.jpg در,صورت,عدم,توافق,با,تکیه,بر,ظرفیت‌های,فراوان,کشور,به,مسیر,ادامه,می‌دهیم/,غربی‌ها,دبه,نکنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس: محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضع ما از ابتدا تاکنون درباره تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان مشخص بوده است، گفت: ما در راستای تبعیت از مقام معظم رهبری و حمایت از دولت محترم و تیم مذاکره‌کننده کوشیده‌ایم.
وی با بیان اینکه امیدواریم تا چند روز آینده توافق نهایی به امضای طرفین برسد، اظهار داشت: در حال حاضر متن نهایی در حال تدوین است، اختلافات کاهش پیدا کرده که بدین سان امیدواریم توافق نهایی حاصل شود.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در عین حال اظهار داشت: اگر توافق حاصل نشد مشکلی نیست یعنی کشور با تکیه بر ظرفیت‌های فراوان (به مسیر خود ادامه می‌دهد)؛ اگر سیستم‌هایی که کارکردها را تسهیل می‌کنند، تصحیح شوند آن زمان می‌توان روی پای خود ایستاد و خم به ابرو نیاورد.
تابش در توصیه به غربی‌ها به خصوص مقامات آمریکایی هم تاکید کرد که دبه در نیاورند.
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet