هفته دفاع مقدس
1394/04/21 15:54:27
سرویس اقتصادی
کاتب در پیامی:

عید فطر روز تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح است

رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر در پیامی ضمن تبریک این عید بزرگ به مسلمین جهان، گفت: عید فطر روز تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان های پاک و بیدار است.
عید فطر روز تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح است رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر در پیامی ضمن تبریک این عید بزرگ به مسلمین جهان، گفت: عید فطر روز تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان های پاک و بیدار است. https://cdn.icana.ir/d/019/75417.jpg عید,فطر,روز,تولد,دوباره,انسان,و,فصل,تازه,شکفتن,ایمان,در,روح,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛غلامرضا کاتب رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر در پیامی ضمن تبریک این عید بزرگ به مسلمین جهان، گفت: پروردگار متعال را سپاس می گویم که توفیق عبادت در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در تقدیر مان قرار داد و فرصتی فراهم کرد تا با روزه داری در ماه تهذیب وتزکیه نفس دیگر بار، با یاری از درگاه مهر بی نهایتش به آرامشی روحانی دست یابیم.

متن این پیام به شرح زیر است:

رمضان ماه رحمت، مغفرت و ماه ضیافت الهی در میعادگاه فطر به پایان میرسد و جان های بیقرار و فطرت های پاک مشتاقان نعمت، امیدواران ثواب و توبه کاران واقعی را از زنگارها زدوده و جلالی دوباره می بخشید.

پروردگار متعال را سپاس می گویم که توفیق عبادت در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در تقدیر مان قرار داد و فرصتی فراهم کرد تا با روزه داری در ماه تهذیب وتزکیه نفس دیگر بار، با یاری از درگاه مهر بی نهایتش به آرامشی روحانی دست یابیم. خوشا آنان که در این ماه مبارک توشه ای از تقوا بر گرفتند و خانه آخرت خویش را آباد ساختند.

عید فطر روز تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان های پاک و بیدار است . عید فطر،عید فطرتهای روشنی می باشد که پس از گذشت ماه مبارک رمضان در نخستین روز ماه شوال اجر و پاداش خود را تنها در قرب الهی جستجو می کنند. روز ی است، که انسان به فطرت پاک خود باز می گردد. روزی است که خدواند آن را از میان دیگر روزها برگزیده است و به بندگان ناچیزش اجازه داده تا در این روز نزد حضرت او گرد آیند و بر خوان کرم او بنشینند و ادب بندگی بجای آورند.

عید فطر, توقف گاهى مناسب براى بازنگرى حیاتمان مى باشد. عید فطر مى تواند به نقطه پرشى در جهت تکامل انسانى بدل شود, تکاملى که حیات بشرى جز بدان معنا نمى یابد.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی مسلمین به ویژه شما مردم ولایت مدار حوزه انتخابیه که صیام هر روز را به امید لحظات ملکوتی افطار و هر شامگاه را به شوق سیراب شدن از فیض سحرگاه به پایان رسانده اید، تبریک و تهنیت می گویم و امیدوارم در این عید رحمت و مغفرت با تمسک به همبستگی و وحدت ، دوشادوش یکدیگر برای حل مشکلات ایران اسلامی عزیزمان تلاش کنیم ونظاره گر تحکیم پیوندهای وحدت و مودت ، پیشبرد آرمان های متعالی دین مبین اسلام و گسترش عدالت، امنیت و رفاه، سعادت و پیشرفت در ایران اسلامی باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet