هفته دفاع مقدس
1394/04/22 12:34:45
سرویس فرهنگی
تابش با اشاره به پخش زنده مسابقات بین‌المللی فوتبال ساحلی ایران مطرح کرد:

ضرورت رعایت عدالت در اختصاص آنتن سیما به پخش زنده مسابقات تیم‌های ملی ورزشی

نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس معتقد است صداوسیما باید در پخش مسابقات ورزشی جانب انصاف را رعایت کند و در کنار پخش مسابقاتی همچون فوتبال و والیبال، به پخش زنده سایر مسابقات که تیم های ملی ورزشی ما در آن حضور دارند مثل تیراندازی، سوارکاری، فوتبال ساحلی، هندبال، واترپلو، چوگان و غیره نیز بها داده شود.
ضرورت رعایت عدالت در اختصاص آنتن سیما به پخش زنده مسابقات تیم‌های ملی ورزشی نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس معتقد است صداوسیما باید در پخش مسابقات ورزشی جانب انصاف را رعایت کند و در کنار پخش مسابقاتی همچون فوتبال و والیبال، به پخش زنده سایر مسابقات که تیم های ملی ورزشی ما در آن حضور دارند مثل تیراندازی، سوارکاری، فوتبال ساحلی، هندبال، واترپلو، چوگان و غیره نیز بها داده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/69641.jpg ضرورت,رعایت,عدالت,در,اختصاص,آنتن,سیما,به,پخش,زنده,مسابقات,تیم‌های,ملی,ورزشی Icana

محمدرضا تابش در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه صداوسیما باید برنامه های مختلف ورزشی را از این رسانه پوشش دهد، گفت: اخیرا مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی و دیدار بین دو تیم ایران و برزیل از شبکه ورزش پخش شد که ادامه این روند از سوی این سازمان انتظار می رود.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه صداوسیما باید در پخش مسابقات جانب انصاف را رعایت کند، عنوان کرد: باید در کنار پخش مسابقاتی همچون فوتبال، والیبال، بسکتبال و برخی ورزش هایی از این دست، به سایر مسابقات که تیم های ملی ورزشی ما در آن حضور دارند مثل مسابقات تیراندازی، سوارکاری، فوتبال ساحلی، هندبال، واترپلو، چوگان و غیره نیز بها داده شود.

وی تصریح کرد: درست است مخاطبان فوتبال بیشتر بوده و به لحاظ اجتماعی جایگاه ویژه‌تری نسبت به سایر ورزش‌ها دارد اما باید اهمیت سایر ورزش ها نیز مد نظر قرار گیرد چنانچه برخی ورزش ها مثل سوارکاری، تیراندازی و شنا در آیین ما نیز آمده و به آن بها داده شده است.

تابش در ادامه با دانشگاه خواندن صداوسیما عنوان کرد: چنانچه در دانشگاه رشته های مختلفی برای تدریس ارائه می شود، رسانه ملی نیز باید در مسیر رسالت دانشگاهی خود، با توسعه و تعمیم تمامی رشته های ورزشی و پاسخگویی به نیاز مخاطبان حرکت کند.

شبکه‌ استانی سیما پوشش مناسبی از برگزاری مسابقات استانی ندارد

نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در پایان نسبت به وظیفه شبکه های استانی صداوسیما در این زمینه تأکید ویژه ای کرد و گفت: شبکه های استانی با توجه به مشخص بودن ظرفیت های ورزشی هر استان بهتر می توانند نسبت به پوشش مسابقات اقدام کنند، برای مثال استان یزد در عرصه سوارکاری ظرفیت بسیار بالایی دارد اما شبکه استانی یزد پوشش مناسبی از برگزاری مسابقات آن ندارد.

به گزارش خانه ملت، جام جهانی فوتبال ساحلی هر دو سال یکبار برگزار می‌شود و تیم ملی ساحلی کشورمان که سابقه 6 بار حضور در این مسابقات را در کارنامه داشته است با تیم های قدرتمندی همچون برزیل، اسپانیا و مکزیک هم گروه است.

رقابت‌های جام جهانی فوتبال ساحلی از پنجشنبه هفته گذشته (18 تیرماه) در شهر اسپینو پرتغال آغاز شد و تا 28 تیرماه ادامه دارد. این دور از مسابقات در سال جاری با حضور 16 تیم در 4 گروه در حال برگزاری است.

گفتنی است، شبکه ورزش صدا و سیما این دور از مسابقات را به صورت زنده پخش می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet