ایام محرم 1398
1394/04/21 16:29:59
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مصری:

تیم مذاکره‌کننده باید بر خطوط قرمز پایبند باشد

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: نکته مهم و قبال اهمیت این است که تیم مذاکره کننده به خطوط قرمز باید تا آخرین لحظه پایبندی داشته باشد و این بسیار اهمیت دارد که تحت هیچ شرایطی از هیچ کدام از این خطوط عدول نکند.
تیم مذاکره‌کننده باید بر خطوط قرمز پایبند باشد سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: نکته مهم و قبال اهمیت این است که تیم مذاکره کننده به خطوط قرمز باید تا آخرین لحظه پایبندی داشته باشد و این بسیار اهمیت دارد که تحت هیچ شرایطی از هیچ کدام از این خطوط عدول نکند. https://cdn.icana.ir/d/019/58638.jpg تیم,مذاکره‌کننده,باید,بر,خطوط,قرمز,پایبند,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم:عبدالرضا مصری سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، با اشاره به روند مذاکرات‌ هسته‌ای ایران با گروه 5+1،  با بیان اینکه تیم مذاکره‌کننده تاکنون بر خطوط قرمز ترسیمی پایبند بوده و باید تا آخر مذاکرات همین هوشمندی را داشته باشد، گفت: این دوره از مذاکرات طاقت‌فرسا بوده و ملت ایران قدردان زحمات آنان هستند.
وی افزود: نکته مهم و قابل اهمیت این است که تیم مذاکره کننده به خطوط قرمز باید تا آخرین لحظه پایبندی داشته باشد و این بسیار اهمیت دارد که تحت هیچ شرایطی از هیچ کدام از این خطوط عدول نکنند.
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: رهبر انقلاب همانگونه که بارها اعلام کرده‌اند تیم مذاکره کننده کشورمان قابل اعتماد و امین هستند بر بی‌اعتماد بودن به طرف‌های مقابل به خصوص آمریکا نیز تاکید داشته‌اند و باید تیم مذاکره‌کننده نیز بر همین نیت مذاکرات را به پیش ببرد.
مصری ادامه داد: در توافق نهایی نباید اجازه بازدید از مراکز نظامی و مصاحبه و گفت‌وگو با دانشمندان هسته‌ای کشور داده شود و از سوی دیگر لغو تحریم‌ها به طور همزمان باید آورده شود.
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet