ایام محرم 1398
1394/04/21 17:01:00
سرویس فرهنگی
طاهری با اشاره به دستور جلسه کمیسیون فرهنگی:

تأکید کمیسیون فرهنگی بر اجرای مصوبه لغو همکاری با هنرمندانی که شئون اخلاقی را رعایت نمی کنند

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مصوبه اخیر شورای نظارت بر صداوسیما مبنی بر عدم ادامه همکاری رسانه ملی با هنرمندان و مجریانی که شئونات اخلاقی را در فضای مجازی رعایت نمی کنند مورد قدردانی کمیسیون قرار گرفت.
تأکید کمیسیون فرهنگی بر اجرای مصوبه لغو همکاری با هنرمندانی که شئون اخلاقی را رعایت نمی کنند سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مصوبه اخیر شورای نظارت بر صداوسیما مبنی بر عدم ادامه همکاری رسانه ملی با هنرمندان و مجریانی که شئونات اخلاقی را در فضای مجازی رعایت نمی کنند مورد قدردانی کمیسیون قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/99828.jpg تأکید,کمیسیون,فرهنگی,بر,اجرای,مصوبه,لغو,همکاری,با,هنرمندانی,که,شئون,اخلاقی,را,رعایت,نمی,کنند Icana

سید علی طاهری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص دستور کار امروز (یکشنبه، 21 تیرماه) کمیسیون فرهنگی گفت: در ابتدای این جلسه بیانیه ای نسبت به مصوبه اخیر شورای نظارت بر صداوسیما در خصوص منع فعالیت هنرمندان هنجارشکن با رسانه ملی از سوی اعضای کمیسیون صادر شد که متعاقبا در اختیار رسانه ها قرار می گیرد.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طبق این مصوبه از هنرمندان و مجریانی که شئونات اخلاقی را در فضای مجازی رعایت نکنند و اقدام به انتشار مطالب و تصاویر خلاف شئون نظام و اخلاق کنند نمی توانند به عنوان هنرمند و یا مجری با رسانه ملی ادامه همکاری داشته باشند لذا در این بیانیه تأکید شد این اقدام هرچه سریع تر صورت گیرد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان در خصوص دستور کار بعدی این کمیسیون خاطرنشان کرد: در ادامه این جلسه ایرادات شورای نگهبان در خصوص طرح تجهیز و نوسازی مساجد و نمازخانه های کشور بررسی و ادامه آن به جلسه بعدی موکول شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet