ایام محرم 1398
1394/04/21 17:38:15
سرویس اجتماعی

تصویب کلیات لایحه پلیس قضایی /موافقت با استرداد مجرمان میان ایران و چین

عضو هیات رییسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات لایحه تشکیل پلیس قضایی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
تصویب کلیات لایحه پلیس قضایی /موافقت با استرداد مجرمان میان ایران و چین عضو هیات رییسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات لایحه تشکیل پلیس قضایی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/57797.jpg تصویب,کلیات,لایحه,پلیس,قضایی,/موافقت,با,استرداد,مجرمان,میان,ایران,و,چین Icana

سید حمیدرضاطباطبایی نائینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه لایحه معاهده انتقال محکومان به حبس میان دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری خلق چین توسط اعضا بررسی و با آن موافقت شد.

نماینده مردم نایین، خور و بیابانک درمجلس شورای اسلامی ادامه داد:همچنین لایحه موافقت‌نامه همکاری‌های امنیتی و انتظامی بین دولت جمهوری اسلامی و دولت جمهوری تاجسکستان در جلسه بررسی و اعضای کمیسیون به آن رای مثبت دادند.

وی همچنین ازتصویب کلیات لایحه پلیس قضایی خبر داد و افزود:این لایحه برای بررسی و تصیوب در صحن علنی مجلس در نوبت طرح قرار گرفت و امیدواریم در مجلس نهم امکان طرح آن فراهم شود.

در جلسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی نمایندگانی از وزارت امور خارجه،کشور، اطلاعات و نیروی انتظامی حضور داشتند./
انتهای پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet