ایام محرم 1398
1394/04/21 17:53:54
سرویس سیاسی
جوکار، تاکید کرد:

مبارزان یمنی فردا مهمان کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هستند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان اینکه جلسه ای با حضور مبارزان یمنی با کمیسیون امنیت ملی برگزار می شود، گفت: برگزاری این جنس از جلسات برای بهبود وضعیت مردم یمن در دستور کار کمیسیون قرار گرفته است.
مبارزان یمنی فردا مهمان کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هستند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان اینکه جلسه ای با حضور مبارزان یمنی با کمیسیون امنیت ملی برگزار می شود، گفت: برگزاری این جنس از جلسات برای بهبود وضعیت مردم یمن در دستور کار کمیسیون قرار گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/62311.jpg مبارزان,یمنی,فردا,مهمان,کمیسیون,امنیت,ملی,و,سیاست,خارجی,مجلس,هستند Icana

محمد صالح جوکاردر گفت و گو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت درباره جلسه امروزکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، خاطرنشان کرد: بحث واعتراضات اخیر پدیده خراسان نیز دردستورکار کمیسیون  قرارداشته که با دقت بررسی شد.

 به گفته نماینده مردم یزد در مجلس، تحرکات داعش در منطقه و تحولات یمن از دیگر دستور کارهای کمیسیون در این روز بود که پس از تجزیه و تحلیل بررسی شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه موضوع هسته‌ای در جلسه امروز این کمیسیون قوه مقننه بررسی شد، گفت: اما چون اطلاعات جامع در زمینه مذاکرات هسته ای در دسترس نبود قرارشد، موضوع هسته ای پس بازگشت تیم مذاکره کننده کشورمان بررسی شود.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet