ایام محرم 1398
1394/04/21 18:29:33
سرویس اجتماعی
قائیدرحمت:

جمع بندی نهایی تعیین اختیارات وزارت تعاون در کمیسیون اجتماعی

عضو کمیسیون اجتماعی مجلی با بیان اینکه بحث جمع بندی نهایی لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون و کار رفاه اجتماعی از دستور کار این کمیسیون قوه مقننه دراین جلسه بود، گفت: امروز نیز در خصوص ترکیب هیئت امنا صندوق‌ ،موسسات نهادهای عمومی نیز پس از بحث بررسی در کمیسیون به جمع بندی نرسیدیم.
جمع بندی نهایی تعیین اختیارات وزارت تعاون در کمیسیون اجتماعی عضو کمیسیون اجتماعی مجلی با بیان اینکه بحث جمع بندی نهایی لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون و کار رفاه اجتماعی از دستور کار این کمیسیون قوه مقننه دراین جلسه بود، گفت: امروز نیز در خصوص ترکیب هیئت امنا صندوق‌ ،موسسات نهادهای عمومی نیز پس از بحث بررسی در کمیسیون به جمع بندی نرسیدیم. https://cdn.icana.ir/d/019/68215.jpg جمع,بندی,نهایی,تعیین,اختیارات,وزارت,تعاون,در,کمیسیون,اجتماعی Icana

 عباس قائید رحمت در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: بحث از بررسی لایحه تمدید مهلت قانون آزمایشی ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد که اعاده شد از سوی شورای نگهبان نیز دراین جلسه کمیسیون بررسی شد و ازهمین رو بحث این قانون از سال 87 در بهارستان شروع شده است.

 نماینده مردم درود درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانون آزمایش سلامت اداری سه سال آزمایشی تصویب شده بود، یادآورشد: این لایحه در زمان مجلس هفتم به تصویب رسیده است و این در حالی است که شورای نگهبان ایرادات جدی به این  قانون گرفته بود در نهایت به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع شده بود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه  مجددا دولت لایحه را در خواست کرده که سه سال دیگر این قانون به طریق آزمایشی اجرایی شود، ادامه داد: این موضوع را  شورای نگهبان قبول نکرد و این لایحه را برگرداننده است.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet