ایام محرم 1398
1394/04/22 08:42:13
سرویس اجتماعی
مظفر:

قوانین اداری کشور متضاد با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است

معاون قوانین مجلس تاکید کرد: قوانین اداری و اقتصادی کشور با سیاست های اقتصاد مقاومتی در تضاد است.
قوانین اداری کشور متضاد با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است معاون قوانین مجلس تاکید کرد: قوانین اداری و اقتصادی کشور با سیاست های اقتصاد مقاومتی در تضاد است. https://cdn.icana.ir/d/019/43006.jpg قوانین,اداری,کشور,متضاد,با,سیاست‌های,اقتصاد,مقاومتی,است Icana

حسین مظفر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص قوانین اداری و اقتصادی کشور، گفت: به یقین قوانین اداری تنظیم شده متضاد با سیاست های اقتصاد مقاومتی است و حتی برخی از قوانین، مزاحم شناخته شده اند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهرو پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در این زمینه قرار است با همکاری دولت و مجلس قوانین مزاحم یا قوانینی که موانعی سر راه تولید ایجاد کرده اند، شناخته شود و از سوی دولت برای اصلاح یا حذف به مجلس ارائه شود.

وی افزود: این در حالی است که به ویژه بخش‌های اقتصادی دولت در جریان مشکلاتی که قوانین بر سر راه تولید ایجاد کرده قرار دارند، البته قانون تسهیل فضای کسب و کار و رونق تولید به تصویب رسیده است که تا حدودی بخشی از مشکل را حل کرده اما کافی نیست.

معاون قوانین مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: قوانین اداری برای اینکه در راستای اقتصاد مقاومتی قرار گیرد نیز نیازمند اصلاح است و این اقدام هم توسط دولت باید به صورت لایحه تقدیم مجلس شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet