ایام محرم 1398
1394/04/22 11:20:06
سرویس سیاسی
نکو:

نتیجه مذاکرات تا امروز نوید بخش پیروزی تیم مذاکره کننده است/حمایت از تیم مذاکره کننده تاکید رهبری است

عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت گفت: نتایج مذاکرات تا امروزرضایت بخش بوده و نوید بخش پیروزی جمهوری اسلامی ایران است.
نتیجه مذاکرات تا امروز نوید بخش پیروزی تیم مذاکره کننده است/حمایت از تیم مذاکره کننده تاکید رهبری است عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت گفت: نتایج مذاکرات تا امروزرضایت بخش بوده و نوید بخش پیروزی جمهوری اسلامی ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/43235.jpg نتیجه,مذاکرات,تا,امروز,نوید,بخش,پیروزی,تیم,مذاکره,کننده,است/حمایت,از,تیم,مذاکره,کننده,تاکید,رهبری,است Icana

ابراهیم نکو در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه تیم مذاکره کننده در این عرصه بین المللی و در یک مبارزه نابرابر موفقیت های بسیاری به دست آورده و با اقتدار توانسته تا امروز پیروز میدان باشد گفت: تیم مذاکره کننده با مدیریت فکری و آموزه های انقلابی در این جنگ عملکرد موفقیت آمیزی داشته است.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس تصریح کرد:  نتایج مذاکرات تا امروزرضایت بخش است و نوید بخش پیروزی جمهوری اسلامی ایران و نشان دهنده این است که نتیجه مذاکرات نتیجه ای خواهد بود که به خواسته هایمان دست یابیم.

این عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت معتقد است: جمع بندی های صورت گرفته حکایت از اراده دو طرف برای پایان بخشیدن به این مباحثات طولانی و به نتیجه رساندن مذاکرات دارد و اگر اتفاق غیر مترقبه ای رخ ندهد در آینده بسیار نزدیک شاهد جمع بندی خواهیم بود تا به این ترتیب موفقیت دیگری نصیب کشورمان شود.

نکو در ادامه با اشاره به حمایت رهبری از تیم مذاکر کننده گفت: ایشان اعضای تیم را افرادی شجاع و متدین معرفی کردند بنابراین باید تمام گروهها و جریانات تیم مذاکره کننده را مورد حمایت قرار داده و ازآنها پشتیبانی کنند.

وی با اشاره به اینکه در گذشته تعداد انگشت شماری که با تیم مذاکره کننده ناسازگار بودند با فرمایشات رهبری رفتارا آنها تغییر کرد گفت: امروز باید با تیم مذاکره کننده همراهی کرده و از آنها حمایت کنیم تا بتوانند با آسودگی و دغدغه کمتر مذاکرات را به سرانجام برسانند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet