ایام محرم 1398
1394/04/22 11:13:25
سرویس دیگر رسانه‌ها_
افضلی‌فرد:

طبق "مستندات" تخلفی از سوی سپاه در پروژه میدان سپاه صورت نگرفته است

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اشاره به بررسی موضوع ساخت و ساز یک ساختمان در میدان سپاه گفت: مستندات نشان می‌دهد که حق با سپاه است و می‌تواند کار ساخت این ساختمان را ادامه دهد.
طبق "مستندات" تخلفی از سوی سپاه در پروژه میدان سپاه صورت نگرفته است عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اشاره به بررسی موضوع ساخت و ساز یک ساختمان در میدان سپاه گفت: مستندات نشان می‌دهد که حق با سپاه است و می‌تواند کار ساخت این ساختمان را ادامه دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/71803.jpg طبق,"مستندات",تخلفی,از,سوی,سپاه,در,پروژه,میدان,سپاه,صورت,نگرفته,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم: مصطفی افضلی‌فرد عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی از بررسی ساخت و ساز یک ساختمان در میدان سپاه در این کمیسیون خبر داد و اظهار داشت: گزارشی در مورد اختلافی که بین سپاه و شهرداری در مورد این ساختمان رسیده است و پرونده آن در هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 مورد بررسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: این پرونده هنوز جمع‌بندی نشده است اما تاکنون مستندات نشان می‌دهد که حق با سپاه است و می‌تواند کار ساخت این ساختمان را ادامه دهد. در مورد بحث عوارض ساخت هم باید نحوه پراخت عوارض مشخص شود.
این عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس نیز در پایان گفت: کمیسیون اصل 90 هنوز پرونده دکل نفتی گم شده را مورد بررسی قرار نداده و گزارشی هم در این خصوص به کمیسیون واصل نشده است.
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet