ایام محرم 1398
1394/04/22 12:07:58
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بروجردی:

آمریکا در مذاکرات اخیر قاعده بازی را بر هم زد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: با توجه به اینکه آمریکا برای چندمین بار در روند مذاکرات نشان داده که غیرقابل اعتماد است مقاومت تیم هسته‌ای ایران و ایستادگی آنها در برابر زیاده‌خواهی آمریکا ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است.
آمریکا در مذاکرات اخیر قاعده بازی را بر هم زد رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: با توجه به اینکه آمریکا برای چندمین بار در روند مذاکرات نشان داده که غیرقابل اعتماد است مقاومت تیم هسته‌ای ایران و ایستادگی آنها در برابر زیاده‌خواهی آمریکا ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است. https://cdn.icana.ir/d/019/58971.jpg آمریکا,در,مذاکرات,اخیر,قاعده,بازی,را,بر,هم,زد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس: علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد و رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند مذاکرات هسته‌ای ایران با 1+5، گفت: آمریکا برای چندمین بار نشان داده که غیرقابل اعتماد است و در توافق صورت گرفته اخیر نیز یک بار دیگر قاعده بازی را به هم زد.
بروجردی در همین زمینه تصریح کرد: با توجه به اینکه آمریکا برای چندمین بار نشان داده که غیرقابل اعتماد است، مقاومت تیم هسته‌ای ایران و ایستادگی آنها برابر بازی سیاسی روانی و زیاده‌خواهی آمریکا ضرورتی اجتناب‌ناپذیر می‌باشد.
وی اضافه کرد: با توجه به خطوط ترسیم شده توسط رهبر معظم انقلاب و چارچوب‌های تعیین شده توسط شورای عالی امنیت ملی در بحث مذاکرات هسته‌ای مقاومت تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان و به ویژه وزیر امور خارجه در برابر زیاده‌خواهی‌های آمریکا قابل تقدیر است.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین اظهار داشت: انشاءالله با ادامه همین مسیر تیم مذاکره‌کننده می‌تواند منافع ملی جمهوری اسلامی ایران را در عرصه مذاکرات محقق سازد.
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet