ایام محرم 1398
1394/04/23 10:05:00
سرویس اقتصادی
بیگی ئیلانلو خبر داد:

قرائت گزارش تفحص از تبصره 13 در کمیسیون اقتصادی مجلس

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، از برگزاری نشست اعضای هیات تحقیق و تفحص از تبصره ۱۳ در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: بررسی گزارش این هیات در خصوص پیگیری های انجام شده در دستور کار قرار داد.
قرائت گزارش تفحص از تبصره 13 در کمیسیون اقتصادی مجلس نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، از برگزاری نشست اعضای هیات تحقیق و تفحص از تبصره 13 در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: بررسی گزارش این هیات در خصوص پیگیری های انجام شده در دستور کار قرار داد. https://cdn.icana.ir/d/019/44830.jpg قرائت,گزارش,تفحص,از,تبصره,13,در,کمیسیون,اقتصادی,مجلس Icana

روح الله بیگی ئیلانلو درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به دستور کار امروز( سه شنبه 23 تیرماه) کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: فردا جلسه هیأت تحقیق و تفحص از عملکرد ستاد مدیریت حمل ونقل سوخت کشور با حضور اعضای آن برگزار خواهد شد.

نماینده مردم میاندوآب،شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری درخواست هیات تحقیق و تفحص از تبصره 13 از ریاست مجلس برای تمدید 6 ماهه این تفحص، افزود: در این جلسه گزارش هیات تفحص از تبصره 13 در خصوص بررسی های انجام شده،استماع می شود.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به درخواست برخی نمایندگان درخصوص تغییر ریاست هیات تحقیق و تفحص از تبصره 13 به علت فوت وقت در بررسی این موضوع، تصریح کرد: در جلسه امروز این موضوع نیز مورد رسیدگی واقع خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet