هفته دفاع مقدس
1394/04/22 17:16:17
سرویس سیاسی

مخالفت با برگزاری جشن هسته ای /نمی توان ظلم های آمریکا را فراموش کرد

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: با برگزاری جشن هسته ای امکان ایجاد شائبه و یا توهم برای غربی ها در زمینه فراموشی ظلم های آنها نسبت به ایران وجود دارد در حالیکه اینگونه نیست و هیچ وقت نمی توانیم ظلم های آنها را فراموش کنیم.
مخالفت با برگزاری جشن هسته ای /نمی توان ظلم های آمریکا را فراموش کرد عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: با برگزاری جشن هسته ای امکان ایجاد شائبه و یا توهم برای غربی ها در زمینه فراموشی ظلم های آنها نسبت به ایران وجود دارد در حالیکه اینگونه نیست و هیچ وقت نمی توانیم ظلم های آنها را فراموش کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/47749.jpg مخالفت,با,برگزاری,جشن,هسته,ای,/نمی,توان,ظلم,های,آمریکا,را,فراموش,کرد Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر مخالفت با برگزاری جشن هسته ای گفت:‌ آمریکا هر اقدامی که انجام دهد هیچ زمانی نمی تواند زخم هایی که بر پیکر نظام جمهوری اسلامی ایران وارد کرده است را  ترمیم کند. می تواند آن را کاهش دهد اما قادر به رفع درد نیست و ملت ما هیچ زمانی قادر به فراموشی ظلم آمریکا نیست.

نماینده مردم رشت در مجلس تصریح کرد: با برگزاری جشن هسته ای امکان ایجاد شائبه و یا توهم برای غربی ها در زمینه فراموشی ظلم های آنها نسبت به ایران وجود دارد در حالیکه اینگونه نیست و هیچ وقت نمی توانیم ظلم های آنها را فراموش کنیم.

این عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت در مجلس گفت: آنها هم نمی توانند هیچ وقت با پرداخت هزاران هزار میلیارد دلار پول خسارات وارده بر نظام جمهوری اسلامی ایران را جبران کنند.

وی ادامه داد: اگر بلوکه پول ایران،سقوط هواپیما ،تحریم و کمکشان به صدام نبود نظام جمهوری اسلامی ایران هر چند که در حال حاضر هم جایگاه خود را دارد اما می توانست جایگاه واقعی خود را داشته باشد و شاهد نبودیم عربستان یکه تازی کند و در ماه رمضان کودک کشی کند و یا داعش در سوریه و عراق باشد .

به گفته جعفرزاده ایمن آبادی آمریکاییها در جهت تضعیف ایران تلاش کرده و خسارات وارده از سوی آنها سال ها در خاطره ایرانیان باقی می ماند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet