ایام محرم 1398
1394/04/22 16:25:32
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش خواستار شد

برگزاری هرچه سریعتر آزمون استخدامی آموزش و پرورش

یک عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد: وزارت آموزش و پرورش سریعتر نسبت به تعیین تکلیف و برگزاری آزمون استخدامی اقدام کند.
برگزاری هرچه سریعتر آزمون استخدامی آموزش و پرورش یک عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد: وزارت آموزش و پرورش سریعتر نسبت به تعیین تکلیف و برگزاری آزمون استخدامی اقدام کند. https://cdn.icana.ir/d/019/43038.jpg برگزاری,هرچه,سریعتر,آزمون,استخدامی,آموزش,و,پرورش Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: قاسم احمدی لاشکی درباره آخرین وضعیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش اظهار کرد: دو زمان برای برگزاری آزمون استخدامی وجود داشت یکی در تابستان و دیگر در آبان ماه ، البته اگر آزمون در آبان ماه برگزار شود قطعا به درد سال تحصیلی نمی خورد ضمن این که در صورت پذیرش این افراد باید در دانشگاه فرهنگیان برای مدت یکسال آموزش ببینند.
این عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان این که با این شرایط آموزش و پرورش با کمبود نیروی انسانی مواجه می شود، افزود: در حال حاضر 25 هزار نفر در سال 93 بازنشسته شدند و به 15 هزار نفر نیروی جدید نیاز است اما وقتی مجوز وجود نداشته باشد به طور کلی با 40 هزار کمبود نیرو مواجه خواهیم شد.
نماینده مردم نوشهر در مجلس ضمن تاکید بر این که باید تکلیف آزمون استخدامی هر چه زودتر مشخص شود، گفت: باید به این نکته توجه داشت که خروجی دانشگاه فرهنگیان برای مهر سال 95 خواهد بود بنابراین عملا آموزش و پرورش دچار مشکل می شود لذا ضرورت دارد که آموزش و پروش زودتر نسبت به برگزاری آزمون سریعتر اقدام کند.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet