هفته دفاع مقدس
1394/04/22 16:40:46
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جوکار:

توافق بدون امضا الزامی برای اجرا ندارد/ آمریکایی‌ها کارشکنی نکنند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: توافقی که بدون تصویب و فاقد امضا باشد هیچ ارزشی برای ۲ طرف ندارد.
توافق بدون امضا الزامی برای اجرا ندارد/ آمریکایی‌ها کارشکنی نکنند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: توافقی که بدون تصویب و فاقد امضا باشد هیچ ارزشی برای ۲ طرف ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/62311.jpg توافق,بدون,امضا,الزامی,برای,اجرا,ندارد/,آمریکایی‌ها,کارشکنی,نکنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس: محمدصالح جوکار عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به دنبال مذاکرات اخیر ایران و 1+5، توافق بدون تصویب را فاقد ارزش دانست و اظهار داشت: تا زمانی که طرفین و نهادهای مربوطه توافق را تصویب نکنند هیچ گونه ارزش اجرایی برای دو طرف وجود ندارد.
وی لزوم اجرای توافق را منوط به امضای‌ آن دانست و افزود: این توافق پس از تصویب کنگره در ایران توسط شورای عالی امنیت ملی و تأیید مقام معظم رهبری اجرا می‌شود سپس به صورت تفاهم طرفینی امضا می‌شود.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن حساس شمردن این مرحله از مذاکرات تصریح کرد: در این مرحله از توافق معاهده‌ای که امضا نشود الزامی برای اجرای آن وجود ندارد.
جوکار ضمن انتظار از تیم مذاکره کننده ایران تأکید کرد: انتظار می‌رود کلیات و چارچوب‌های مشخص شده در مذاکرات بر اساس خطوط قرمز نظام و قانون باشد.
انتهای پیام/

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet