ایام محرم 1398
1394/04/22 17:15:12
سرویس دیگر رسانه‌ها_
هاشمی:

رعایت نکردن چارچوب‌های قانونی به اصل انتخابات خدشه می‌زند

یک نماینده اصولگرای مجلس معتقد است اگر چارچوب های کلی و قانونی در انتخابات رعایت نشود به انتخابات خدشه وارد خواهد شد.
رعایت نکردن چارچوب‌های قانونی به اصل انتخابات خدشه می‌زند یک نماینده اصولگرای مجلس معتقد است اگر چارچوب های کلی و قانونی در انتخابات رعایت نشود به انتخابات خدشه وارد خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/43113.jpg رعایت,نکردن,چارچوب‌های,قانونی,به,اصل,انتخابات,خدشه,می‌زند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: سید مهدی هاشمی با تاکید بر این که انتخابات سالم، انتخاباتی قانونی است ، گفت: اگر در چارچوب قانون ، مجریان و کاندیداها و کسانی که دست اندر کار این موضوع هستند کار خودشان را انجام دهند طبیعتا انتخابات سالمی خواهیم داشت و مانند گذشته موجب مباهات و افتخار خواهد بود.
وی افزود: البته اگر هر کسی بخواهد از حدود و چارچوب های قانونی پا را فراتر بگذارد طبیعی است که به اصل انتخابات خدشه وارد خواهد شد.
نماینده مردم تهران در مجلس همچنین خاطرنشان کرد: در واقع خدشه به انتخابات با چارچوب های کلی منافات دارد لذا امیدوارم با توجه به تجربه ای که داریم و با توجه به حساسیت زمانی که وجود دارد به دقت به چارچوب های قانونی آن توجه کنیم و از تجارب گذشته حداکثر استفاده را داشته باشیم.
این نماینده اصولگرای مجلس تاکید کرد: دقت لازم در اجرای قانونی وظایف، حدود واختیارات و نظارت مورد انتظار از وظایف اصلی مسئولین و دست اندرکاران انتخابات است.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet