ایام محرم 1398
1394/04/22 17:22:29
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سلطانی خبر داد

منتظر اعلام زمان ملاقات با بابک زنجانی از سوی قوه‌قضاییه هستیم

نماینده مردم بروجن در مجلس گفت:‌ منتظر اعلام زمان ملاقات با بابک زنجانی از سوی قوه قضاییه هستیم.
منتظر اعلام زمان ملاقات با بابک زنجانی از سوی قوه‌قضاییه هستیم نماینده مردم بروجن در مجلس گفت:‌ منتظر اعلام زمان ملاقات با بابک زنجانی از سوی قوه قضاییه هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/44063.jpg منتظر,اعلام,زمان,ملاقات,با,بابک,زنجانی,از,سوی,قوه‌قضاییه,هستیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: امیر عباس سلطانی درباره درخواست تعدادی از نمایندگان جهت ملاقات با بابک زنجانی اظهار کرد: حدود 12 نفر از نمایندگان طی نامه رسمی به قوه قضاییه درخواست دیدار با بابک زنجانی را داشته‌اند.
وی با تاکید بر این که این نامه به قوه قضاییه ارائه شده است، افزود: قوه قضاییه اعلام کرده که هماهنگی های لازم را انجام داده و به ما زمان را می‌گوید اما تاکنون هیچ خبری نشده است.
این عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: بنابراین ما روال طبیعی کار را طی می کنیم و سوالات خود را که قرار است در این ملاقات از زنجانی بپرسیم هم در نامه به قوه قضاییه ارسال نکرده‌ایم و تنها تقاضای دیدار و ملاقات را داشته‌ایم.
سلطانی درباره برخی اظهارات مبنی بر اینکه بابک زنجانی در اوین نگهداری نمی‌شود گفت:‌ نمی‌شود در این زمینه اظهارنظر کرد و قاطعانه چنین چیزی گفت.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet