ایام محرم 1398
1394/04/23 08:40:57
سرویس صحن
در نشست علنی امروز پارلمان مطرح شد؛

درخواست نایب رئیس مجلس برای حضور نمایندگان استان فارس در صحن علنی مجلس

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی بر ضرورت حضور نمایندگان استان فارس در نشست امروز مجلس تأکید کرد و گفت: انشاءالله با مدیریت شایسته وزیر کشور و هیأت دولت، دغدغه های نمایندگان این استان به نحو مناسب سامان خواهد یافت.
درخواست نایب رئیس مجلس برای حضور نمایندگان استان فارس در صحن علنی مجلس نایب رئیس مجلس شورای اسلامی بر ضرورت حضور نمایندگان استان فارس در نشست امروز مجلس تأکید کرد و گفت: انشاءالله با مدیریت شایسته وزیر کشور و هیأت دولت، دغدغه های نمایندگان این استان به نحو مناسب سامان خواهد یافت. https://cdn.icana.ir/d/019/94103.jpg درخواست,نایب,رئیس,مجلس,برای,حضور,نمایندگان,استان,فارس,در,صحن,علنی,مجلس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدحسن ابوترابی فرد در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 23 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، با اشاره به عدم حضور نمایندگان استان فارس در نشست علنی امروز مجلس گفت: از نمایندگان استان فارس می خواهیم که در جلسه علنی حضور داشته باشند.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی افزود: قطعا مسئولان مربوطه پیگیر موضوعات و مسائل استان فارس هستند و انشاءالله با مدیریت شایسته وزیر کشور و هیأت دولت این موضوع به نحو مناسب سامان خواهد یافت.

لازم به ذکر است که در نشست گذشته مجلس نمایندگان استان فارس در اعتراض به انتصاب استاندار جدید اقدام به استعفا و ترک صحن علنی مجلس کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet