هفته دفاع مقدس
1394/04/23 12:35:20
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آصفری:

هرگونه توافق بین ایران و کشورهای دیگر باید به تصویب مجلس برسد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: پیرو مصوبه مجلس شورای اسلامی و بنا به اصول ۷۷ و ۱۲۶ قانون اساسی هرگونه توافقات بین ایران و کشورهای دیگر باید به تصویب مجلس برسد.
هرگونه توافق بین ایران و کشورهای دیگر باید به تصویب مجلس برسد عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: پیرو مصوبه مجلس شورای اسلامی و بنا به اصول ۷۷ و ۱۲۶ قانون اساسی هرگونه توافقات بین ایران و کشورهای دیگر باید به تصویب مجلس برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/109807.jpg هرگونه,توافق,بین,ایران,و,کشورهای,دیگر,باید,به,تصویب,مجلس,برسد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم: محمدحسن آصفری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به مذاکرات و  جمع‌بندی نهایی، اظهار داشت: پیرو مصوبه مجلس شورای اسلامی و بنا به اصول 77 و 126 قانون اساسی هرگونه توافقات بین ایران و کشورهای دیگر باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد و این جمع‌بندی نیز پس از بررسی باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد.
وی افزود: اگر خطوط قرمز، دغدغه‌های مردم و نظام و رهبری، لغو تحریم‌ها در جمع‌بندی مذاکرات لحاظ شده باشد مجلس نیز مطمئناً این موضوع را تصویب خواهد کرد اما مشروط به در نظر گرفتن موارد و خطوط تعیین‌شده توسط نظام تصویب می‌شود.
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet