ایام محرم 1398
1394/04/23 12:57:47
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی:

معیار مجلس در بررسی جمع‌بندی مذاکرات "خطوط قرمز" است

عضو کمیسیون امنیت ملی در پاسخ به این سؤال که معیار مجلس در بررسی جمع بندی مذاکرات هسته‌ای چیست؟، گفت: مشخص است که ما، خطوط قرمزی که پیش‌تر نیز اعلام شده بود را به عنوان معیار در بررسی جمع بندی مذاکرات لحاظ خواهیم کرد.
معیار مجلس در بررسی جمع‌بندی مذاکرات "خطوط قرمز" است عضو کمیسیون امنیت ملی در پاسخ به این سؤال که معیار مجلس در بررسی جمع بندی مذاکرات هسته‌ای چیست؟، گفت: مشخص است که ما، خطوط قرمزی که پیش‌تر نیز اعلام شده بود را به عنوان معیار در بررسی جمع بندی مذاکرات لحاظ خواهیم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/110850.jpg معیار,مجلس,در,بررسی,جمع‌بندی,مذاکرات,"خطوط,قرمز",است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم: سید حسین نقوی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس از تیم‌ مذاکره کننده ای هسته تشکر می‌کند، گفت: جمع‌بندی مذاکرات هسته‌ای به صورت دقیق توسط نمایندگان مجلس بررسی خواهد شد تا منافع و مصالح ملی در توافق نهایی لحاظ شود.
وی در پاسخ به این سؤال که معیار مجلس در بررسی جمع بندی مذاکرات هسته‌ای چیست؟، گفت: مشخص است که ما، خطوط قرمزی که پیش‌تر نیز اعلام شده بود را به عنوان معیار در بررسی جمع بندی مذاکرات لحاظ خواهیم کرد و در صورتی که خطوط قرمز رعایت شده باشد، تصمیم نهایی را خواهیم گرفت.
نقوی گفت: حفظ دستاوردهای هسته‌ای و لغو تمام تحریم‌ها از خطوط قرمز ایران در مذاکرات است لذا این 2 اصل مهم باید در جمع بندی وجود داشته باشد. یعنی ما در شرایطی تن به توافق خواهیم داد که 1+5 تعهد لازم را برای لغو تمام تحریم‌ها از روز آغاز تعهدات طرفین به ما بدهد ما نمی‌پذیریم که آنها از ما اقدامات نقد بگیرید و وعده نسیه بدهند چرا که مردم از مجلس انتظار و مطالبه دارند که لغو تمام تحریم‌ها را پیگیری کند.
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet