ایام محرم 1398
1394/04/24 11:13:15
سرویس سیاسی
علیخانی:

استقامت رهبری ،تدبیر رییس‌جمهور و تلاش ظریف منجر به خلق حماسه شد/ روحانی به وعده‌ خود عمل کرد

نماینده سابق مجلس گفت: نتیجه مذاکرات نشان داد که تیم مذاکره کننده به اصول و خطوط قرمز نظام پایبند بود و دلواپسی افراطیون تنها به دلیل دغدغه های جناحی و گروهی بوده است.
استقامت رهبری ،تدبیر رییس‌جمهور و تلاش ظریف منجر به خلق حماسه شد/ روحانی به وعده‌ خود عمل کرد نماینده سابق مجلس گفت: نتیجه مذاکرات نشان داد که تیم مذاکره کننده به اصول و خطوط قرمز نظام پایبند بود و دلواپسی افراطیون تنها به دلیل دغدغه های جناحی و گروهی بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/43345.jpg استقامت,رهبری,،تدبیر,رییس‌جمهور,و,تلاش,ظریف,منجر,به,خلق,حماسه,شد/,روحانی,به,وعده‌,خود,عمل,,کرد Icana

قدرت الله علیخانی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، گفت:  اقتدار و استقامت رهبرمعظم انقلاب ، تدبیر و عقلانیت دکتر روحانی و تلاش و پایبندی ظریف و تیم مذاکره کننده موجب خلق حماسه بزرگ برای ملت ایران شد.

وی ادامه داد: باید موفقیت بزرگ را که بعد از 13 سال پایبندی و استقامت به دست آمد به رهبر معظم انقلاب ، دکترروحانی و ملت ایران تبریک گفت .

این نماینده ادوار ششم ، هفتم وهشتم مجلس تصریح کرد:‌ پس از 13 سال پایبندی و استقامت مقام معظم رهبری و دکتر روحانی این پیروزی همه ملت ایران است و امروز روز وفاق و همدلی ملی است.

وی با اشاره به اینکه باید از دو قطبی شدن فضای سیاسی کشور بشدت پرهیز کرد افزود: نتیجه مذاکرات نشان داد که تیم مذاکره کننده به اصول و خطوط قرمز نظام پایبند بود .

علیخانی تصریح کرد: بحمدالله یکی از وعده های اصلی دولت روحانی که حل موضوع هسته ای و مناقشه با دیگر کشورها در زمینه موضوع هسته ای بود تحقق یافت.

علیخانی ادامه داد:خطری که با بی تدبیری دولت قبل برای کشور ایجاد شده بود و می رفت که به یک معضل بزرگ تبدیل شود با سرانگشت تدبیر مقام معظم رهبری و دولت و ملت به نیکی پایان یافت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet