ایام محرم 1398
1394/04/23 13:11:02
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فتح‌الله حسینی:

مجلس انطباق جمع‌بندی مذاکرات را با خطوط قرمز را بررسی می‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به بررسی جمع بندی مذاکرات هسته‌ای در مجلس، خاطر نشان کرد: جمع بندی مذاکرات هسته‌ای تنها با خطوط قرمز تطبیق داده خواهد داد.
مجلس انطباق جمع‌بندی مذاکرات را با خطوط قرمز را بررسی می‌کند عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به بررسی جمع بندی مذاکرات هسته‌ای در مجلس، خاطر نشان کرد: جمع بندی مذاکرات هسته‌ای تنها با خطوط قرمز تطبیق داده خواهد داد. https://cdn.icana.ir/d/019/99829.jpg مجلس,انطباق,جمع‌بندی,مذاکرات,را,با,خطوط,قرمز,را,بررسی,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم: فتح‌الله حسینی نماینده مردم قصر شیرین و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در جمع بندی مذاکرات هسته‌ای باید خطوط قرمز ایران رعایت شده باشد، گفت: تنها توافقی برای ما مطلوب و مورد قبول است که در آن خطوط قرمز ایران به صورت دقیق رعایت شده باشد.
وی با بیان اینکه، مجلس شورای اسلامی از ابتدا حامی تیم مذاکره کننده هسته‌ای بوده است، تاکید کرد:تیم مذاکره کننده هسته‌ای خطوط قرمز ایران را به خوبی می‌داند و آنرا به طرف غربی نیز اعلام کرده است لذا 1+5 باید بداند تنها با احترام به خطوط قرمز ایران می‌تواند با توافق با ایران امیدوار باشد.
حسینی با بیان اینکه، بازرسی از مراکز نظامی از جمله خطوط قرمز ایران است، گفت:  همانطور که مقام معظم رهبری و مقامات دولتی اعلام کردند، ایران به هیچ عنوان اجازه بازید از مراکز نظامی خود را به بیگانگان نخواهد داد؛ امروز هیچ کشوری به کشور دیگر اجازه نمی‌دهد از مراکز نظامی آن کشور بازید کند چرا که این موضوع در حیطه امنیت ملی هر کشور تعریف می‌شود و مباحث مرتبط با امنیت ملی با هیچ اصلی قابل مذاکره یا معامله نبوده و نیست.
عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به بررسی جمع بندی مذاکرات هسته‌ای در مجلس، خاطر نشان کرد:مجلس انطباق جمع‌بندی مذاکرات را با خطوط قرمز را بررسی می‌کند.
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet