ایام محرم 1398
1394/04/23 13:45:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_

جهان، با ایران هسته‌ای کنار آمد

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به لزوم پایبندی طرف‌های غربی به تعهداتشان در توافق هسته‌یی تاکید کرد.
جهان، با ایران هسته‌ای کنار آمد یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به لزوم پایبندی طرف‌های غربی به تعهداتشان در توافق هسته‌یی تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/42928.jpg جهان،,با,ایران,هسته‌ای,کنار,آمد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: حجت‌الاسلام و المسلمین وحید احمدی اظهار کرد: اگر در پی توافق هسته‌یی ما ناچارهستیم محرومیت‌هایی را به شکل قطعی برای خود بپذیریم این انتظار وجود دارد که تحریم‌ها یک جا و همزمان با اجرایی شدن توافق برداشته شود.
وی افزود: بر اساس توافق صورت گرفته، هم ایران باید به تعهداتشان عمل کند و هم تعهداتی که طرف مقابل به آن متعهد شده باید اجرایی شود.
نماینده مردم کنگاور در مجلس اضافه کرد: بعضی‌ها ممکن است تصور کنند توافق همه چیز است اما مردم ما خوب می‌دانند که توافق نمی‌تواند همه مشکلات ما را حل کند بنابراین اینطور نیست که مردم از توافق هسته‌یی ذوق‌زده شوند.
احمدی با بیان اینکه مردم از حل مساله هسته‌یی کشور به عنوان یک مساله ملی خوشحال می‌شوند، یادآور شد: ما بعد از تحمل سختی‌ها و مشقت‌های بسیار و مقاومت در برابر زیاده خواهی‌ها دستاورد عظیمی در مذاکرات به دست آورده‌ایم؛ این در حالی است که غربی‌ها و جهان اجازه نمی‌دادند ما یک سانتریفیوژ هم داشته باشیم اما حالا ایران هسته‌یی را به رسمیت می‌شناسد و با آن کنار آمده‌اند.
انتهای پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet