هدر اصلی
1394/05/04 09:26:07
سرویس سیاسی
سبحانی‌نیا در تشریح نشست امروز فراکسیون اصولگرایان رهروان:

بررسی نحوه رسیدگی به برجام در مجلس/انتخاب اعضای پیشنهادی کمیته‌ویژه در هفته جاری

نایب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، گفت: در نشست امروز این فراکسیون پیشنهادات مربوط به نحوه رسیدگی به متن برجام در مجلس بررسی شد.
بررسی نحوه رسیدگی به برجام در مجلس/انتخاب اعضای پیشنهادی کمیته‌ویژه در هفته جاری نایب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، گفت: در نشست امروز این فراکسیون پیشنهادات مربوط به نحوه رسیدگی به متن برجام در مجلس بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/112280.jpg بررسی,نحوه,رسیدگی,به,برجام,در,مجلس/انتخاب,اعضای,پیشنهادی,کمیته‌ویژه,در,هفته,جاری Icana

حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، گفت: نشست امروز با حضور دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و با هدف بررسی موضوعات و مسائل داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی به‌ویژه بحران عراق، سوریه و یمن و توافق برجام برگزار شد.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: همچنین در این جلسه برخی طرح‌ها و لوایح مطروحه در مجلس مورد رسیدگی قرار گرفت، از جمله در این نشست نحوه رسیدگی و بررسی توافق برجام بررسی شد.

وی گفت: در این نشست درباره نحوه بررسی متن برجام پیشنهادات بسیاری مانند بررسی ماده به ماده متن یا بررسی و رأی‌گیری کلی مطرح اما در نهایت نتیجه خاصی در این رابطه حاصل نشد، بنابر این قرار است که این موضوعات و پیشنهادات آن و همچنین انتخاب اعضای پیشنهادی فراکسیون جهت عضویت در کمیته بررسی برجام، در نشست مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس تعیین تکلیف شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet