خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1394/05/06 18:23:43
سرویس اجتماعی
آریایی ن‍ژاد:

طرح سوال از سازمان دامپزشکی کشور در کمیسیون بهداشت و درمان

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در خصوص دستور جلسه نشست امروز این کمیسیون گفت: مسئولان سازمان دامپزشکی کشور با حضور در این نشست پاسخگوی سوالات نمایندگان در رابطه با شیوع و انتقال بیماری‌های مشترک بین دام و انسان بودند.
طرح سوال از سازمان دامپزشکی کشور در کمیسیون بهداشت و درمان عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در خصوص دستور جلسه نشست امروز این کمیسیون گفت: مسئولان سازمان دامپزشکی کشور با حضور در این نشست پاسخگوی سوالات نمایندگان در رابطه با شیوع و انتقال بیماری‌های مشترک بین دام و انسان بودند. https://cdn.icana.ir/d/019/111629.jpg طرح,سوال,از,سازمان,دامپزشکی,کشور,در,کمیسیون,بهداشت,و,درمان Icana

احمد آریایی نژاد در گفتگو با خبرنگار خانه ملت اظهار داشت: نشست امروز با حضور خلج رئیس سازمان دامپزشکی کشور و برخی مسئولان این سازمان در کمیسیون بهداشت برگزار شد که متولیان این سازمان پاسخگوی سوالات نمایندگان پیرامون بیماری های دام و افزایش و شیوع آن بودند.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: انتقال بیماری های مشترک بین انسان و دام ،‌شیوع و افزایش بیماری آنفلوآنزای مرغی دربرخی شهرها و استانهای شمالی کشور و همچنین آلودگی دام و به ویژه شترهای استانهای جنوبی از مهمترین مسایل مطرح شده در این نشست بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet