هدر موبایل
1394/06/03 09:26:08
سرویس اجتماعی
خجسته خبرداد؛

تعیین تکلیف تفحص از بنیادشهید به زودی/مستندات‌جدیدی به دست ما رسیده‌است

رئیس کمیته تحقیق وتفحص از بنیاد شهید وامور ایثارگران با تاکید بر وجود مستندات بسیار در این تحقیق وتفحص، گفت: گزارش تحقیق وتفحص از بنیاد شهید در آینده‌ای نزدیک تعیین تکلیف می شود.
تعیین تکلیف تفحص از بنیادشهید به زودی/مستندات‌جدیدی به دست ما رسیده‌است رئیس کمیته تحقیق وتفحص از بنیاد شهید وامور ایثارگران با تاکید بر وجود مستندات بسیار در این تحقیق وتفحص، گفت: گزارش تحقیق وتفحص از بنیاد شهید در آینده‌ای نزدیک تعیین تکلیف می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/102862.jpg تعیین,تکلیف,تفحص,از,بنیادشهید,به,زودی/مستندات‌جدیدی,به,دست,ما,رسیده‌است Icana

امیر خجسته در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ادامه برگزاری جلسات تحقیق وتفحص از بنیاد شهید وامور ایثارگران، گفت: تحقیق و تفحص حق ایثارگران بوده و باید این موضوع تا پایان به طور کامل انجام شده و افراد متخلف در این مسیر به قوه قضاییه معرفی ‌شوند.

نماینده مردم همدان، فامنین و نهاوند در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تا زمانی که گزارش تحقیق وتفحص در صحن علنی مجلس قرائت نشده نمی توان به جزئیات این پرونده اشاره کرد، افزود: رعایت آیین نامه در ارایه گزارشات تحقیق و تفحص ضروری است؛ همچنین باید به نمایندگان درمجلس این نکته را تاکید کرد که از قضاوت و پیش داوری ها در خصوص گزارش تحقیق و تفحص از بنیاد شهید خودداری کنند.

وی با تاکید براینکه بررسی گزارش تحقیق و تفحص درکمیسیون شوراها با حضور اعضای هیات رئیسه تحقیق و تفحص کننده انجام شده است، تصریح کرد: تاکنون بحث ها و گفت وگوهای بسیاری دراین خصوص با حضور کارشناسان و اعضای هیات تحقیق و تفحص صورت گرفته و به طور حتم در آینده ای نزدیک این گزارش تعیین تکلیف خواهد شد.

خجسته با یادآوری جزئیات گزارش تحقیق و تفحص پس از پایان بررسی‌ها و اتمام گزارش، گفت: به طور قطع درصورت اعمال فشار برای جلوگیری از ادامه روند رسیدگی به این پرونده، ناچار مسائل و موضوعات مهم و قابل توجهی را درخصوص تحقیق و تفحص ازبنیاد شهید مطرح خواهم کرد؛ بنابراین بهتراست که بررسی این گزارش مسیرقانونی خود را طی کند.

این نماینده مردم درمجلس نهم با اشاره به وجود مستندات بسیار در تحقیق و تفحص ازبنیاد شهید، گفت: هیچ مورد مستندی از مسیر تحقیق و تفحص خارج نمی شود وپس از پایان کار و رای گیری گزارش مورد نظر به کمیسیون اجتماعی ارسال می شود، زیرا درصورت تصویب هیات تحقیق و تفحص گزارش به کمیسیون مربوطه ارجاع شده و درصورت وجود پرسش دراین خصوص به نقاط مبهم پاسخ  داده می شود.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از بنیاد شهید شهید و امور ایثارگران، گفت: پیش بینی می شد که این گزارش درتیرماه قرائت شود، اما با وجود بحث های بسیار واطلاعات جدید در این خصوص زمان بررسی  طولانی شده است، البته هدف درتحقیق و تفحص ها اصلاح است و باید مراحل به طور کامل اجرا شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet