هدر موبایل
1388/01/25 16:02:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسوولان اجرایی کشور

**"حسن غفوری‌فرد" در جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسوولان اجرایی را قرائت کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، جزییات تذکرات قرائت شده به این شرح است:

- تذکر مطورزاده نماینده خرمشهر به رییس‌جمهور در خصوص  دستور اجرای مصوبه هیات دولت در خوزستان درباره بازسازی ورزشگاه شهید جهان‌آرای خرمشهر؛‌ به وزیر بهداشت در خصوص  تامین پزشکان متخصص مورد نیاز شهرستان خرمشهر و به وزیر نیرو در خصوص  رسیدگی به وضعیت نامطلوب آب شرب و کشاورزی خرمشهر و جزیره مینو.

- تذکر یوسف‌نژاد ،نماینده ساری به وزیر نیرو در خصوص  رسیدگی به وضعیت آب‌رسانی به روستاهای لالیم، صنام و کار نام و به‌سازی چشمه کرد دیر و رسیدگی به وضعیت فاز دوم مجتمع آب‌رسانی نان دو رو و به وزیر مسکن در خصوص  تامین اعتبار لازم برای اجرای طرح مسکن مهر شهرستان ساری.

- تذکر اعزازی نماینده بناب به وزیر مسکن در خصوص  جلوگیری از آلوده شدن آبهای زیرزمینی بناب از پساب کارخانه کاوه سودا.

- تذکر اکبریان نماینده کرج به وزیر بازرگانی  در خصوص  افزایش سهمیه آرد نانوایی‌های شهرستان کرج.

- تذکر خدادادی نماینده ملکان به وزیر بهداشت در خصوص  تسریع در رسیدگی به وضعیت نابسامان بهداشت و درمان ملکان.

- تذکر علیخانی نماینده قزوین به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص  رفع مشکل کمبود شدید آب کشاورزی روستای کشکول بخش طارم سفلای استان قزوین.

- تذکر قاسمی نماینده لاهیجان به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص  لزوم موافقت با واگذاری یکی از پژوهشکده‌های چای سیاهکل برای تاسیس دانشکده کشاورزی در استان گیلان.

- تذکر ثروتی نماینده بجنورد به وزیر نفت در خصوص  لزوم اجرای گازرسانی به روستاهای تا حد فاصل 15 کیلومتری با لوله اصلی با توجه به نوبت چندین ساله.

- تذکر محمد یاری نماینده رضوان‌شهر به وزرای جهاد کشاورزی و نیرو در خصوص  لزوم تمهیدات لازم و برنامه‌ریزی برای تامین آب زراعی شالیکاران.

- تذکر حسینی نماینده نیشابور به وزیر جهاد کشاورزی  در خصوص  رفع مشکل خرید شیر دامداران شهرستان نیشابور.

- تذکر سنایی نماینده نهاوند به وزیر اقتصاد در خصوص  ضرورت استفاده از رکود اقتصاد جهانی برای جذب سرمایه‌ها و فرصت‌ها به داخل کشور و به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص  لزوم رعایت اخلاق حرفه‌ای از سوی خبرگزاری برنا در پخش اخبار جهت‌دار و غیرواقعی.

- تذکر شهریاری نماینده بجنورد به وزرای بازرگانی و جهاد کشاورزی در خصوص  واردات شیرخشک موجب کاهش قیمت شیر خریداری شده از دامداران شده است.

- تذکر محمدی نماینده مریوان به وزیر ارتباطات در خصوص  لزوم پاسخ‌گویی به مکاتبات انجام شده با آن وزارتخانه و شرکت مخابرات استان کردستان؛‌به محمدی به وزیر کشور در خصوص  اقدام در باز کردن معابر مورد توافق مرز مریوان- سروآباد و به وزیر نفت در خصوص  لزوم مطالعه و حفر چاه گمانه و اکتشاف لازم در دشت مریوان و پاسخ‌گویی به مکاتبات انجام شده.

- تذکر حسینی نماینده اهواز به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص  اهتمام جدی به طرح مقام معظم رهبری در توسعه و اجرای شبکه کشاورزی 800 هزار هکتار از اراضی استان خوزستان.

- تذکر امیری نماینده کهنوج به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص  ضرورت جبران خسارات وارده در اثر سیل و تگرگ به کشاورزان بخش چاه دادخدا.

- تذکر مسعودی نماینده اهر به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص  جلوگیری از تخریب سد آرواتان از توابع شهرستان هریس.

- تذکر ترابی نماینده شهرکرد به وزیر راه در خصوص  لزوم چهار خطه کردن جاده شهرک به تاتانک و شهرکرد به بم و رفع نقاط حادثه خیز.

- تذکر اکبریان نماینده کرج به وزیر راه در خصوص  تکمیل پل‌های میدان شهید سلطانی و کلارک کرج.

- تذکر سازدار نماینده مرند به وزیر راه در خصوص  تسریع در اتمام جاده بین جلفا و سه راهی خوی.

طاهرخانی نماینده تاکستان به وزیر راه در خصوص  تسریع در احداث پل زیرگذر راه‌آهن تاکستان به روستای غک.

- تذکر طاهرخانی به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص  رسیدگی به خسارات وارد بر اثر سرمازدگی به کشاورزان و باغ داران شهرستان تاکستان و به رییس‌جمهور در خصوص  صدور دستور اجرایی مصوبه سفر هیات دولت در خصوص تکمیل سالن ورزشی تاکستان.

- تذکر یوسف‌نژاد نماینده ساری به رییس‌جمهور در خصوص  دستور رعایت ماده 113 مدیریت خدمات کشوری و قانون ساختار تشکیل وزارت رفاه و تامین اجتماعی برای تجمیع بیمه‌ها و سازمان‌های حمایتی و امداد و نجات.

- تذکر لاهوتی نماینده لنگرود به وزیر کار در خصوص  احداث مجموعه ورزشی کارگران در چم خاله.

محجوب نماینده تهران به وزیر کار در خصوص  مغایرت قانونی محتوای قرارداد کار نمونه منتشره از سوی آن وزارت.

- تذکر حسینی صدر نماینده خوی به وزیر کار در خصوص  لزوم حمایت و دفاع از حقوق کارگران نساجی خوی، کارخانه قند و دخانیات و همچنین لزوم رعایت شایسته‌سالاری دربکارگیری نیروهای متقاضی کار و به وزیر مسکن در خصوص  رسیدگی به علت تصاحب غیرقانونی زمین‌های روستای اراب.

- تذکر محمدیاری نماینده طوالش به وزیر نیرو در خصوص  تامین آب‌ زراعی مزارع روستاهای تازه آباد و رودسر شهرستان رضوان‌شهر از طریق حفر چاه عمیق .

- تذکر علیخانی نماینده قزوین به رییس‌جمهور در خصوص  صدور دستور تسریع در پرداخت حقوق و مزایای معوق کارگران شرکت کمپرسازی ایران.

- تذکر یحیی‌زاده نماینده تفت به وزیر آموزش و پرورش در خصوص  ضرورت تامین مربی بهداشت برای تمامی مدارس.

- تذکر جلالیان نماینده دیر و کنگان به وزیر نفت در خصوص  تسریع در اجرایی پروژه‌های پارس شمالی در شهرستان دیر و بخش برده خن.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet