خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1394/06/21 14:01:00
سرویس سیاسی
شفیعی:

در صورت نظر منفی کمیسیون نسبت به برجام تصمیم نهایی بر عهده شورای عالی امنیت ملی است

عضو کمیسیون ویژه برجام با اشاره به اینکه دیدگاه کلی مجلس نسبت به برجام مثبت است گفت: به اعتقاد بنده حتی در صورت منفی بودن نظر کمیسیون ویژه برجام، تصمیم نهایی بر عهده شورای عالی امنیت ملی است.
در صورت نظر منفی کمیسیون نسبت به برجام تصمیم نهایی بر عهده شورای عالی امنیت ملی است عضو کمیسیون ویژه برجام با اشاره به اینکه دیدگاه کلی مجلس نسبت به برجام مثبت است گفت: به اعتقاد بنده حتی در صورت منفی بودن نظر کمیسیون ویژه برجام، تصمیم نهایی بر عهده شورای عالی امنیت ملی است. https://cdn.icana.ir/d/019/73411.jpg در,صورت,نظر,منفی,کمیسیون,نسبت,به,برجام,تصمیم,نهایی,بر,عهده,شورای,عالی,امنیت,ملی,است Icana

نوذر شفیعی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،درباره علت حضور اعضای سابق تیم مذاکره کننده در جلسات کمیسیون ویژه برجام گفت: اعضای کمیسیون برای بررسی دقیق تر برجام از زوایای مختلف و اینکه تا چه حد در راستای منافع ملی است از حضور تمام افرادی که بتوانند در این زمینه اطلاعات بیشتری در اختیار کمیسیون قرار دهند استفاده می کند.

نماینده مردم ممسنی در مجلس تصریح کرد: تشخیص ضرورت ادامه حضور اعضای سابق در جلسات کمیسیون به عهده اعضاست و برای تکمیل اطلاعات از هر فردی که نیاز باشد و به بررسی برجام کمک کند دعوت می شود.

این عضو کمیسیون ویژه برجام درباره همسو بودن و یا عدم همسویی میان کمیسیون و شورای عالی امنیت ملی درباره برجام گفت: در مجلس پیش بینی نشده است که به برجام رای منفی داده شود و قرار است برجام را بررسی کنیم و به اعتقاد بنده تصمیم نهایی بر عهده شورای عالی امنیت ملی است .

وی ادامه داد: تصور می کنم دیدگاه کلی مجلس نسبت به برجام مثبت باشد و حتی در صورتی که کمیسیون ویژه به برجام رای منفی دهد در رای گیری احتمالی در صحن مجلس به برجام رای مثبت داده می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet