هدر اصلی
1394/06/29 13:23:17
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شجاعی کیاسری:

نحوه پخش برجام در شورای نظارت بر صدا و سیما بررسی می شود

نایب رییس شورای نظارت بر صدا و سیما گفت: پخش جلسه های برجام به گونه ای بود که احساس شد صدا و سیما طرف منتقدان برجام را گرفته است از این رو شورای نظارت بر صدا و سیما هفته آینده این موضوع را بررسی می کند.
نحوه پخش برجام در شورای نظارت بر صدا و سیما بررسی می شود نایب رییس شورای نظارت بر صدا و سیما گفت: پخش جلسه های برجام به گونه ای بود که احساس شد صدا و سیما طرف منتقدان برجام را گرفته است از این رو شورای نظارت بر صدا و سیما هفته آینده این موضوع را بررسی می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/84444.jpg نحوه,پخش,برجام,در,شورای,نظارت,بر,صدا,و,سیما,بررسی,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا: سید رمضانعلی شجاعی کیاسری با بیان این که پخش برنامه های صدا و سیما باید تعریف مشخصی داشته باشد، اظهار داشت: باید ضرورت پخش برخی از برنامه ها روشن و مشخص باشد.
وی در باره پخش جلسه های کمیسیون ویژه برجام در صدا و سیما گفت: کمیسیون ویژه برجام، تخصصی است و بحث های تخصصی دارد و بسیاری از اصطلاحات و عبارت های اختصاصی آن برای عموم مردم قابل استفاده نیست.
شجاعی کیاسری اضافه کرد: باید در فضای عمومی کشور یک حس بی طرفی از صداو سیما به مردم القا شود اما نحوه پرداخت به جلسات کمیسیون ویژه برجام به گونه ای بود که احساس می شد صدا و سیما جانب یک طرف یعنی منتقدان برجام را بیشتر گرفته است.
وی افزود: ما در هنگام پخش برخی جلسات شاهد بودیم که برخی قسمت ها سانسور می شد و برخی بخش ها پررنگ تر جلوه داده می شد، این ها اشکال ها و تخلف های صدا و سیما است.
عضو شورای نظارت بر صدا و سیما تاکید کرد: ما هفته آینده این موضوع را در شورای نظارت بر صدا و سیما به بحث می گذاریم و تذکرهای لازم را به صدا و سیما خوهیم داد.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet