هفته دفاع مقدس
1394/06/31 16:35:55
سرویس سیاسی
نقوی‌حسینی:

گزارش کمیسیون برجام تا آخر هفته آینده به صحن مجلس ارائه می شود

سخنگوی کمیسیون ویژه بررسی برجام، با بیان اینکه این کمیسیون گزارش خود را تا پایان هفته آینده به صحن مجلس ارائه می‌کند،گفت: این گزارش ضمن ارائه مقدمه، به صورت دقیق محتوای برجام را بررسی کرده و سپس پیشنهادات کمیسیون درباره موضوعات ارائه می شود.
گزارش کمیسیون برجام تا آخر هفته آینده به صحن مجلس ارائه می شود سخنگوی کمیسیون ویژه بررسی برجام، با بیان اینکه این کمیسیون گزارش خود را تا پایان هفته آینده به صحن مجلس ارائه می‌کند،گفت: این گزارش ضمن ارائه مقدمه، به صورت دقیق محتوای برجام را بررسی کرده و سپس پیشنهادات کمیسیون درباره موضوعات ارائه می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/110850.jpg گزارش,کمیسیون,برجام,تا,آخر,هفته,آینده,به,صحن,مجلس,ارائه,می,شود Icana

سیدحسین نقوی‌حسینی درگفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، با اعلام اینکه گزارش نهایی کمیسیون ویژه بررسی برجام تا پایان هفته آینده به صحن علنی مجلس ارائه شود، گفت:‌براساس آیین‌نامه داخلی مجلس، کمیسیون برجام به‌عنوان یک کمیسیون ویژه باید نتیجه بررسی‌ها خود را درقالب یک گزارش به صحن علنی ارائه دهد.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: همچنین قرار است که کمیته‌های تخصصی این کمیسیون نیز در اوایل هفته آینده گزارشات خود را به صحن کمیسیون ارائه کنند.

وی با بیان اینکه گزارش کمیسیون ویژه برجام دارای بخش‌های مقدمه‌، جزئیات و پیشنهادات اعضای این کمیسیون است، افزود:‌ این گزارش ضمن ارائه مقدمه، به صورت دقیق محتوای برجام را بررسی کرده و سپس پیشنهادات کمیسیون درباره موضوعات ارائه می شود.

نقوی‌حسینی با اشاره به پیشنهادات مطروحه مبنی بر تدوین طرحی در رابطه با گزارش کمیسیون برجام، تصریح کرد:این طرح چارچوب‌های مبتنی بر خطوط قرمز نظام در اجرای برجام مدنظر دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet