هدر موبایل
1386/04/12 09:10:00
سرویس کمیسیون ها

حدادعادل: در مقابله با مواد مخدر، مدیریت حرف اول را می‌زند

غلامعلی حدادعادل با بیان اینکه نمی‌توان با پدیده مواد مخدر در یک بعد مبارزه کرد، تصریح کرد: در مقابله با چنین پدیده شومی، مدیریت حرف اول را می‌زند زیرا همچون یک میدان جنگ همه چیز باید هماهنگ باشد

رییس مجلس شورای اسلامی بعد از ظهر روز دوشنبه در دیدار با مسئولین ستاد مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: وقتی صحبت از تمدن غرب و دنیای امروز می‌شود همه فکر می‌کنند اوضاع بشر امروزی از بشر قدیم بهتر است؛ حال آنکه دنیای امروز در کنار پیشرفت‌های علمی و صنعتی در برخی صحنه‌ها، دچار وضعیتی شد که شاید در طول تاریخ سابقه نداشته است، مانند مشکلات زیست محیطی، بیماری‌ چون ایدز و مصیبتی به نام مواد مخدر.
وی افزود: در هیچ دوره‌ای از تاریخ مانند امروز معضلی به نام مواد مخدر وجود نداشته است و این بیانگر این است که دور شدن از تعالیم انبیاء موجب چنین پدیده‌ای است.
وی تصریح کرد: پدیده مواد مخدر یک پدیده چند رشته‌ای است و من کمتر پدیده‌ای را می‌شناسم که همچون این موضوع چندین شاخه از قبیل، کشاورزی، شیمی، پزشکی، علوم اجتماعی، مددکاری اجتماعی، حقوق و علوم نظامی داشته باشد.
رئیس مجلس در ادامه سخنان خود گفت: مقابله با چنین پدیده‌ای بسیار سخت است، چرا که نمی‌توان با آن در یک بعد مبارزه کرد و برای مقابله با چنین پدیده شومی مدیریت حرف اول را می‌زند زیرا همچون یک میدان جنگ همه چیز باید هماهنگ باشد.
در مجلس ما آمادگی داریم در این مجموعه مبارزه سهم خود را از قبیل تخصیص بودجه، قانونگذاری و نظارت ادا کنیم. مجلس جایی است که باید از آن خواست و ما از حضور شما با توجه به اهمیت این مهم تشکر می‌کنیم

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet