هدر اصلی
1394/07/08 15:46:20
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کیایی نژاد:

مدیریت حرمین شریفین باید به دلسوزان واقعی جهان اسلام واگذار شود

نماینده مردم شهرستان‌های ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت حرمین شریفین باید به دلسوزان واقعی و حقیقی جهان اسلام واگذار شود.
مدیریت حرمین شریفین باید به دلسوزان واقعی جهان اسلام واگذار شود نماینده مردم شهرستان‌های ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت حرمین شریفین باید به دلسوزان واقعی و حقیقی جهان اسلام واگذار شود. https://cdn.icana.ir/d/019/111625.jpg مدیریت,حرمین,شریفین,باید,به,دلسوزان,واقعی,جهان,اسلام,واگذار,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛ حجت الاسلام والمسلمین مفید کیایی نژاد اظهار کرد: حادثه عظیم و تاسف‌برانگیز منا نشان داد رژیم عربستان در اداره حرم امن الهی به شدت ناکارآمد است و مسلمانان باید برای اداره حرم یک تصمیم جدی بگیرند.
وی افزود: حوادث اخیر در مراسم حج امسال نشانگر عمق بی‌تدبیری، بی‌کفایتی و بی‌مسئولیتی رژیم آل سعود است که می‌طلبد سازمان کنفرانس اسلامی تشکیل جلسه داده و کمیته حقیقت‌یاب را قبل از اینکه آثار جنایت محو شود، به عربستان اعزام کند.
این مقام مسئول با انتقاد از سکوت سازمان‌های بین‌الملل در برابر این حادثه بیان کرد: مسئولان سازمان‌های بین‌المللی که امروز مهر سکوت بر لب زده و تنها با اظهار تاسف از کنار حادثه‌ای به این بزرگی عبور کرد‌ه‌اند، باید به مسئولیت‌های بین‌المللی خود عمل کرده و به صورت جدی به این فاجعه دردناک رسیدگی کنند.
کیایی نژاد در پایان گفت: مسلمانان و علمای بلاد اسلامی نیز باید جدی‌تر با این موضوع برخورد کرده و برای اداره مراسم حج اقدام کنند، چرا که مکه و خانه خدا ملک شخصی سعودی‌ها نیست و متعلق به تمام مسلمانان جهان است.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet