هدر اصلی
1394/07/12 19:34:31
سرویس فرهنگی
سلطانی‌صبور در تشریح برنامه امروز کمیسیون آموزش مطرح کرد:

بلوغ شر‌کت‌های دانش بنیان با 12 سال تجربه فعالیت/ درآمد 4 هزار میلیاردی شرکت‌های دانش بنیان در سال جاری

عضو کمیسون آموزش و تحقیقات مجلس با تشریح بازدید امروز کمیسیون متبوعش از پارک علم و فناوری گفت: تمام بودجه‌ای که دولت در اختیار آن‌ها قرار داده است از ۱۰۰ میلیارد تومان بیشتر نمی‌شود، اما فروش و درآمدشان در سال جاری ۴ هزار میلیارد تومان بوده است که این اتفاق شگرف و امیدوارکننده است.
بلوغ شر‌کت‌های دانش بنیان با 12 سال تجربه فعالیت/ درآمد 4 هزار میلیاردی شرکت‌های دانش بنیان در سال جاری عضو کمیسون آموزش و تحقیقات مجلس با تشریح بازدید امروز کمیسیون متبوعش از پارک علم و فناوری گفت: تمام بودجه‌ای که دولت در اختیار آن‌ها قرار داده است از 100 میلیارد تومان بیشتر نمی‌شود، اما فروش و درآمدشان در سال جاری 4 هزار میلیارد تومان بوده است که این اتفاق شگرف و امیدوارکننده است. https://cdn.icana.ir/d/019/44645.jpg بلوغ,شر‌کت‌های,دانش,بنیان,با,12,سال,تجربه,فعالیت/,درآمد,4,هزار,میلیاردی,شرکت‌های,دانش,بنیان,در,سال,جاری Icana

عطاالله سلطانی‌صبور در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، برنامه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس را تشریح کرد و گفت: برخی از اعضاء و هیات رئیسه کمیسیون آموزش امروز(12 مهرماه) از پارک علم و فناوری معاونت فناوری ریاست جمهوری بازدید کردند.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معاون پارلمانی رییس جمهور، معاون علمی وفناوری رئیس جمهور و مدیران پارک علم و فناوری در این دیدار اعضاء کمیسیون را همراهی کردند، افزود: نوآوری‌ها و ابداعات 36 شرکت این پارک در حوزه دانش بنیان به نمایش گذاشته شده بود.

وی با تاکید براینکه پارک علم و فناوری با در اختیار داشتن تنها 20 هکتار مساحت در 30 استان کشور عضو دارد، ادامه داد: تمام بودجه‌ای که دولت در اختیار آن‌ها قرار داده است از 100 میلیارد تومان بیشتر نمی‌شود، اما فروش و درآمدشان در سال جاری 4 هزار میلیارد تومان بوده است که این اتفاق شگرف و امیدوارکننده است.  

وی با بیان اینکه بلوغ شرکت‌های دانش‌بنیان در تمام دنیا در 30 سالگی اتفاق  می‌افند  در حالی که از عمر این شرکت‌ها در ایران تنها 12 سال می‌گذرد، افزود: داروی درمان کامل میگرن انحصارا برای ایران توسط این شرکت‌ تولید شده است و دارو‌ها و پمادهای مختلف دیگری در حوزه پزشکی در کنار دستاوردهای صعنتی و آموزشی تولید کرده‌اند.

عضو کمیسون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان گفت: این دستاوردهای پول ساز علمی نوید تغییر دیدگاه را می‌دهند که از علم هم می‌توان ثروت تولید کرد و همیشه نیاز به پول‌های کلان نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet