هدر موبایل
1388/01/29 11:42:00
سرویس کمیسیون ها
در این هفته صورت می‌گیرد

13 وزیر در کمیسیون‌های مجلس

**وزرای آموزش و پرورش، علوم، تحقیقات و فناوری، تعاون، رفاه و تامین اجتماعی، کار و امور اجتماعی، امور اقتصادی و دارایی، بازرگانی، کشور، نیرو، نفت، صنایع و معادن، مسکن و شهر سازی و راه و ترابری در جلسات هفته جاری کمسیون های تخصصی مجلس حاضر می‌شوند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، 13 نفر از وزرای دولت جهت پاسخ گویی به سوالات نمایندگان به کمسیون های آموزش و تحقیقات، اجتماعی،اقتصادی، امنیت ملی و سیاست خارجی،انر‍ژی ، برنامه و بودجه،صنایع،عمران،فرهنگی و کشاورزی می روند.

بر اساس این گزارش درکمیسیون آموزش و تحقیقات: وزیر آموزش و پرورش جهت پاسخگویی به سؤالات:نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه،آقای عبدالحسین ناصری نماینده گرگان، امیر طاهرخانی نماینده تاکستان و نیز وزیر علوم، تحقیقات و فناوری جهت پاسخگویی به سؤالات:غلامرضا دهقان ناصرآبادی نماینده کازرون ،یونس اسدی نماینده مشکین‌شهر وقدرت‌اله علیخانی نماینده قزوین حاضر می شوند.

در کمیسیون اجتماعی:وزیر تعاون جهت پاسخگویی به سؤالات:حسن کامران نماینده اصفهان ،اقبال محمدی نماینده مریوان و سروآباد،مصطفی مطورزاده نماینده خرمشهر و نیز وزیر رفاه و تأمین اجتماعی جهت پاسخگویی به سؤالات: قاضی‌پور نماینده محترم ارومیه و یازده نفر از نمایندگان به شرح ذیل:علی‌اصغر حسنی نماینده لارستان و خنج،ابوالقاسم رحمانی نماینده اقلید،محمدمهدی افشاری نماینده داراب و زرین دشت،محمد سقایی نماینده استهبان و نی‌ریز،سیداحمدرضا دستغیب (علی‌اصغر) نماینده شیراز،سیداحمدرضا دستغیب (فخرالدین) نماینده شیراز،جعفر قادری نماینده شیراز،سیدعنایت‌اله هاشمی نماینده سپیدان،داوود محمدجانی نماینده آباده، بوانات و خرم‌بید،غلامرضا دهقان ناصرآبادی نماینده کازرون ومحمدحسن دوگانی نماینده فسا حاضر می شوند و همچنین اعضاء کمیسیون با وزیر کار و امور اجتماعی و معاونین محترم ایشان در محل وزارتخانه نشست مشترک خواهند داشت.

در کمیسیون اقتصادی:وزیر امور اقتصادی و دارایی جهت پاسخگویی به سؤالات:فلاحت‌پیشه نماینده اسلام آباد غرب،الیاس نادران نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر ،آقایان مصباحی‌مقدم، نادران، فدایی و نکونام، نمایندگان تهران ونادر قاضی‌پور نماینده ارومیه حاضر می شود.

همچنین وزیر بازرگانی جهت پاسخگویی به سؤالات: عسکر جلالیان نماینده محترم دیر و کنگان،عبدالحسین ناصری نماینده گرگان و آق‌قلا،مصطفی کواکبیان نماینده سمنان،مهدی سنایی نماینده نهاوند و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی حضور خواهد داشت.

در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:وزیر کشور جهت پاسخگویی به سؤالات:حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان ومهرداد بائوج لاهوتی نماینده لنگرود حاضر می شود.

در کمیسیون انرژی:موانع اجرائی شدن اصل 44 قانون اساسی با دعوت از وزیر اقتصاد و دارایی و مدیران مربوطه بررسی می شود.

همچنین وزیر نیرو جهت پاسخگویی به سؤالات:امیدوار رضایی میرقائد نماینده مسجدسلیمان و داوود محمدجانی نماینده آباده، بوانات و خرمبید در کمیسیون حاضر می شود.

در کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات:گزارش دیوان محاسبات درخصوص برخی مغایرتهای قانونی عملکرد وزارت نفت با حضور وزیر نفت و رئیس کل دیوان محاسبات بررسی می شود.

در کمیسیون صنایع و معادن : اعضاء کمیسیون با وزیر و مدیران وزارت صنایع و معادن جهت کند و کاو وضعیت صنعت کشور نشست خواهد داشت و نیز در این کمیسیون وزیر نفت جهت پاسخگویی به سؤال رحیمی‌نسب نماینده خرم‌آباد حاضر می شود.

در کمیسیون عمران :وزیر مسکن و شهرسازی درخصوص عملکرد سال گذشته و برنامه‌های سال جاری وزارت مسکن و شهرسازی گزارش خواهد داد.

همچنین وزیر نیرو جهت پاسخگویی به سؤالات:حسین نژاد نماینده شیروان ولاهوتی نماینده لنگرود و وزیر راه و ترابری جهت پاسخگویی به سؤالات:سقایی نماینده نی‌ریز و استهبان،اکبریان نماینده کرج،آقایان اولیاء و تابش نمایندگان استان یزد،علیخانی نماینده قزوین،مطهری نماینده شبستر،جهانگیرزاده نماینده ارومیه،سیدنجیب حسینی نماینده کلاله و مینودشت،کیخا نماینده زابل،پورفاطمی نماینده دشتی و تنگستان،حیات مقدم نماینده بندر ماهشهر، 5 نفر از نمایندگان (که جناب آقای محمدی نماینده اردبیل جهت توضیح معرفی گردیده‌اند)و فرهنگی نماینده تبریز در کمیسیون حاضر می شوند.

در کمیسیون فرهنگی:سؤال محمدحسین فرهنگی نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر با حضور مسؤولین محترم دستگاههای اجرائی ذی‌ربط بررسی می شود.

در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی:وزیر نیرو جهت پاسخگویی به سؤالات:سیدنجیب حسینی نماینده مینودشت،بهمن مرادنیا نماینده بیجار،جبار کوچکی‌نژاد نماینده رشت،عبدالحسین ناصری نماینده گرگان،خلیل مقدم نماینده  بندر ماهشهر،امیرطاهرخانی نماینده تاکستان،محمد سقایی نماینده استهبان و نی‌ریز، موسی‌الرضا ثروتی نماینده بجنورد،سیدعلی موسوی جرف نماینده آبادان و رضا عبداللهی نماینده ماه‌نشان حاضر می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet