آغاز امامت اما زمان (عج)
1394/07/22 12:42:54
سرویس صحن
ابوترابی‌فرد:

موافقان و مخالفان برجام در مسیر انقلاب و پیرو رهنمودهای رهبری بوده و هستند

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موافقان و مخالفان برجام در مجلس در مسیر انقلاب پیرو رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده و هستند، گفت: تصمیم آنها در مورد برجام به‌عنوان موافق و مخالف فقط در چارچوب منافع ملی و حفظ و حراست از دستاوردهای نظام اسلامی بوده است.
موافقان و مخالفان برجام در مسیر انقلاب و پیرو رهنمودهای رهبری بوده و هستند نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موافقان و مخالفان برجام در مجلس در مسیر انقلاب پیرو رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده و هستند، گفت: تصمیم آنها در مورد برجام به‌عنوان موافق و مخالف فقط در چارچوب منافع ملی و حفظ و حراست از دستاوردهای نظام اسلامی بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/45658.jpg موافقان,و,مخالفان,برجام,در,مسیر,انقلاب,و,پیرو,رهنمودهای,رهبری,بوده,و,هستند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدحسن ابوترابی‌فرد در پایان نشست علنی امروز (چهارشنبه 22 مهرماه) مجلس شورای اسلامی گفت: ملت عزیز و بزرگوار ایران اسلامی بدانند نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به طور قاطع به منافع ملی فکر می‌کنند و منافع ملی را در چارچوب مصالح تعریف شده از سوی آموزه‌های قطعی اسلام و خطوطی که رهبر معظم انقلاب اسلامی تعیین نموده‌اند و با توجه به ظرفیت‌هایی که کشور دارد، رصد و در راستای حراست از منافع ملی تصمیم می‌گیرند و مصوباتی را دارند و خواهند داشت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه درخصوص برجام نیز این مسیر طی شده است، افزود: موافقان و مخالفان برجام در مجلس هر دو در مسیر انقلاب پیرو رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده و هستند و تصمیم آنها در مورد برجام به‌عنوان موافق و مخالف فقط در چارچوب منافع ملی و حفظ و حراست از دستاوردهای نظام اسلامی بوده است.

ضرورت رعایت اخلاق در اخبار رسانه‌ها

وی با اشاره به اینکه رأی موافق و مخالف غیرعلنی بوده است، تصریح کرد: رسانه‌ها در تحلیل و ارائه نام مراقب اصول اخلاقی و دینی باشند.

تبریک و تسلیت شهادت سردار همدانی از سوی نمایندگان استان همدان

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به تسلیت خجسته و کارخانه‌ای نمایندگان مردم همدان به مناسبت شهادت شهید سرافراز و پرافتخار سپاه اسلام شهید همدانی، اظهار داشت: شهید همدانی در جبهه‌های نبرد در برابر استکبار جهانی مدال افتخار را بر سینه رزمندگان استان همدان نشاند  و بعد از پیروزی ملت ایران در دفاع مقدس در خدمت نظام به‌عنوان بازوی توانای مقام معظم رهبری و سرباز شهادت‌طلب انجام وظیفه نمود و در این روزها دعوت حق را لبیک گفت که این شهادت را خدمت ملت عزیز کشور و مردم شریف همدان تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.

وی ادامه داد:خدمت خانواده معزز و بزرگوار شهید همدانی و مردم بزرگوار همدان عرض ادب و تبریک و تسلیت دارم و از تشییع باشکوه پیکر آن بزرگوار توسط مردم انقلابی همدان تشکر می‌کنم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet