آغاز امامت اما زمان (عج)
1394/07/29 12:59:51
سرویس سیاسی
باهنر در گفت و گو با خانه ملت:

ادامه مخالفت با برجام بعد از طی روند قانونی در مورد آن کار سخیفی است

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حواشی بعد از بررسی برجام و تصویب طرحی در این باره تاکید کرد: ادامه دادن به مخالفت ها بعد از قانونی شدن، کار سخیفی است.
ادامه مخالفت با برجام بعد از طی روند قانونی در مورد آن کار سخیفی است نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حواشی بعد از بررسی برجام و تصویب طرحی در این باره تاکید کرد: ادامه دادن به مخالفت ها بعد از قانونی شدن، کار سخیفی است. https://cdn.icana.ir/d/019/54857.jpg ادامه,مخالفت,با,برجام,بعد,از,طی,روند,قانونی,در,مورد,آن,کار,سخیفی,است Icana

محمدرضا باهنر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ادامه دار شدن مخالفت های عده از نمایندگان با برجام و تصویب طرح مربوط به آن گفت: تصویب قانون در مجلس شورای اسلامی روالی دارد. تا قبل از اینکه مقوله ای، قانونی شود، موافق و مخالف می توانند آزادانه نظرات خود را عنوان کنند و معمولا بحث و جدلی بین آنها شکل می گیرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این رفتارها و بحث و جدل تا زمانی که آن موضوع به قانون تبدیل نشده است اشکالی ندارد. اما وقتی قانون می شود و شورای نگهبان آن تایید کرد، موافق و  مخالف باید به قانون تمکین کنند. یعنی بعد از تصویب قانون همه مسئولان، باید آن را اجرا کنند.

وی توصیه کرد: اگر مسئولی اشکالی در قانون می بینند، می توانند مسیر تغییر قانون را طی کنند.  اما اگر کسی بخواهد مخالفت های قبل از تصویب را ادامه دهد، کارهای سخیف داده و نباید انجام شود. ما از بررسی برجام و تصویب طرح اقدام متناسب و متابل دولت در برجام گذشته ایم الان باید مراقب باشیم  تا این قانون دقیق، درست و با  حفظ کاملا منافع ملی اجرا شود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی  با یادآوری اینکه در انتخابات مجلس نهم شاهد انتشار شب نامه هایی علیه رئیس مجلس و شباهت مخالفان برجام و انتساب این موضوع که لاریجانی در تصویب طرح مذکور نقش بسزایی داشته است، گفت:با وجود اینکه تاکید شده است بداخلاقی انتخاباتی در کشور صورت نگیرد، عده ای مستمرا بدخلاقی می کنند. اعتقاد داریم این نوع رفتارهای خلاف عرف، دین و اخلاق است و ما تنها می توانیم  توصیه کنیم چنین اقدامی نداشته باشند و مسئولان رسمی و ناظر بر انتخابات به موقع هشدار بدهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet