خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1394/08/06 09:49:40
سرویس دیگر رسانه‌ها_
هروی:

هرگونه تشکیک در بحث برجام تفرقه ایجاد می‌کند

یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی معتقد است هرگونه تشکیک در بحث برجام تفرقه ایجاد می‌کند و به صلاح نظام و کشور نیست.
هرگونه تشکیک در بحث برجام تفرقه ایجاد می‌کند یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی معتقد است هرگونه تشکیک در بحث برجام تفرقه ایجاد می‌کند و به صلاح نظام و کشور نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/53345.jpg هرگونه,تشکیک,در,بحث,برجام,تفرقه,ایجاد,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛ جواد هروی با بیان این مطلب و با تاکید بر حفظ وحدت در شرایط کنونی گفت : مذاکرات هسته‌ای توسط دولت انجام گرفت و مجلس و شورای عالی امنیت ملی و شورای نگهبان بر آن صحه گذاشتند و مقام معظم رهبری نیز طی بندهایی آن را تائید و تکمیل کردند.

وی ادامه داد: ما پیش از تصویب برجام شاهد اختلاف نظرهای گسترده ای بودیم که البته به جهت اهمیت و حساسیت فوق العاده موضوع این مسائل تا حدی بدیهی و طبیعی بود که البته رهبری نیز اشاره کردند که برجام و مسأله مذاکرات نباید موجب دو دستگی و دو شقه شدن جامعه، مجلس ، طرفداران و مخالفین برجام شود.

نماینده مردم قائنات در مجلس خاطر نشان کرد: در حال حاضر تلاش همه ما باید این باشد که در قبال رویکرد مذاکره با غرب و در ادامه آن و اجرای برجام دچار دو دستگی نشویم چرا که یکی از مهمترین اهداف غرب بعد از برجام و توافقات صورت گرفته این است که جامعه ما دچار التهاب و دودستگی کند که همین ناسازگاری ها اسباب خوشحالی غرب را فراهم خواهد کرد.

هروی با بیان اینکه نامه رهبری به رئیس جمهور درباره برجام فصل الاخطابی برای همه موافقان، مخالفان و کسانی که شبهه داشتند بود، تصریح کرد: نظام ما اگر چه از آرای مختلف و گاها متنازع و متضاد تشکیل شده، اما نهایتا زمانی که قرار است خروجی کار اعلام شود و افراد مواضع خود را مطرح کنند عملا همگی باید یک صدا و هم دل باشند.

وی افزود: آنچه در نهایت پس از تائید شورای نگهبان به صورت قانون در آمد بسیار جدی است و همه باید از آن دفاع کنند، بنابراین با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری باید انسجامی واحد پشت سر ایشان و نظام ایجاد شود و همه مردم و مسئولین از هر گونه انشقاق و تشتت آرا بپرهیزند.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یاداور شد: در حال حاضر نیز کسی از هیچ یک از جناح های سیاسی با رویکرد و دستورالعمل نهایی رهبری مخالفتی نمی کند لذا موجودیت این مذاکرات و شرایط حساسی که در آن قرار داریم طلب می‌کند تمامی گروه های سیاسی با تکیه برآنچه که رهبری در این نامه اشاره کردند در راستای وحدت و همدلی حرکت کنند و جای هیچ شبهه ای وجود ندارد.

هروی در پایان تاکید کرد: بیان هرگونه تشکیک در مبحث برجام ایجاد تفرقه می‌کند و به صلاح نظام ، کشور و جامعه نیست.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet