آغاز هفته وحدت
1394/08/19 13:10:00
سرویس سیاسی
حقیقت پور عنوان کرد:

احتمال ارایه طرح اعمال نظارت بر برجام در یکشنبه هفته آینده

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به احتمال ارایه این طرح در یکشنبه هفته آینده کمیسیون امنیت ملی تصریح کرد: طبق قانون درکمیسیون امنیت ملی موظف به نظارت بر اجرای برجام هستیم و امیدواریم با نهایی شدن این طرح بتوانیم هر چه سریع تر موضوع نظارت بر دستگاههایی که در ارتباط با برجام وظایفی را دارند شروع کنیم.
احتمال ارایه طرح اعمال نظارت بر برجام در یکشنبه هفته آینده نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به احتمال ارایه این طرح در یکشنبه هفته آینده کمیسیون امنیت ملی تصریح کرد: طبق قانون درکمیسیون امنیت ملی موظف به نظارت بر اجرای برجام هستیم و امیدواریم با نهایی شدن این طرح بتوانیم هر چه سریع تر موضوع نظارت بر دستگاههایی که در ارتباط با برجام وظایفی را دارند شروع کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/121382.jpg احتمال,ارایه,طرح,اعمال,نظارت,بر,برجام,در,یکشنبه,هفته,آینده Icana

منصورحقیقت‌پور درگفتگو باخبرنگارخبرگزاری خانه‌ملت،گفت:طرح اولیه برای اعمال نظارت قانونی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بر اجرای برجام که در کمیسیون امنبت ملی تهیه شده است در اختیار اعضای کمیسیون قرار گرفته تا آن را مطالعه کنند و نظرات اصلاحی خود را در این رابطه اعلام کنند. 

نماینده مردم اردبیل درمجلس با اشاره به احتمال ارایه این طرح در یکشنبه هفته آینده کمیسیون امنیت ملی تصریح کرد: طبق قانون درکمیسیون امنیت ملی موظف به نظارت بر اجرای برجام هستیم و امیدواریم با نهایی شدن این طرح بتوانیم هرچه سریع تر موضوع نظارت بر دستگاههایی که در ارتباط با برجام وظایفی را دارند شروع کنیم.

حقیقت‌پور تصریح کرد:هر 3 ماه وزیرامور خارجه موظف است گزارش ارایه دهد و ما این گزارش ها را جمع بندی کرده تا بتوانیم هر 6 ماه به صحن مجلس ارایه دهیم؛همچنین بنا شده است هر6 ماه نیز گزارش‌هایی را از دستگاه های مختلف دریافت و آن را برای تصمیم گیری به صحن علنی مجلس ارایه دهیم.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد:درهمین راستا از دستگاه‌های ذیربط در برجام از جمله وزارت دفاع و اقتصاد، بانک مرکزی،کشتیرانی و هواپیمایی، به نوبت گزارش هایی را به صورت ماهانه درمورد اجرای برجام،تحریم ها و نظارت ها درخواست خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet