خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1394/08/20 21:34:24
سرویس سیاسی
تقدیر گروهی از فضلای حوزه علمیه قم از مواضع اصولی و شجاعانه دکتر لاریجانی

دکترلاریجانی:تصمیم گرفته شده در مورد برجام معقول ترین تصمیم بود

تعدادی از فضلای بنام و فرهیخته حوزه علمیه قم از مواضع اصولی و شجاعانه آقای دکتر علی لاریجانی در موضوع به تصویب رساندن برجام تقدیر به عمل آوردند و از نقش ایشان در زمینه های گوناگون به خصوص درموضوع هسته ای تمجید کردند.
دکترلاریجانی:تصمیم گرفته شده در مورد برجام معقول ترین تصمیم بود تعدادی از فضلای بنام و فرهیخته حوزه علمیه قم از مواضع اصولی و شجاعانه آقای دکتر علی لاریجانی در موضوع به تصویب رساندن برجام تقدیر به عمل آوردند و از نقش ایشان در زمینه های گوناگون به خصوص درموضوع هسته ای تمجید کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/120546.jpg دکترلاریجانی:تصمیم,گرفته,شده,در,مورد,برجام,معقول,ترین,تصمیم,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، تعدادی از فضلای بنام و فرهیخته حوزه علمیه قم از مواضع اصولی و شجاعانه آقای دکتر علی لاریجانی در موضوع به تصویب رساندن برجام تقدیر به عمل آوردند و از نقش ایشان در زمینه های گوناگون به خصوص درموضوع هسته ای تمجید کردند.

در دیدار جمعی از فضلا و فرهیختگان قم با دکترعلی لاریجانی، حاضران به بیان نقطه نظرات و دیدگاههای انتقادی خود در مورد مسائل فرهنگی و اجتماعی کشور پرداختند و دغدغه هایشان را که دغدغه همه دلسوزان جامعه می باشد، با رییس مجلس شورای اسلامی در میان گذاشتند.

برخی از فضلا و پژوهشگران با اذعان به وضعیت سخت اقتصادی و کمبود منابع مالی در دولت یازدهم، به موضوع اشتغال پرداخته، مشکل بیکاری را ریشه بسیاری از ناهنجاریهای اجتماعی شمردند و خواستار همراهی و همفکری قوای سه گانه و همه دلسوزان نظام در یافتن راه حل منطقی و علمی برای حل این معضل اجتماعی در پسا تحریم شدند.

گروهی دیگر از آنان موضوعاتی مانند: وضعیت نامناسب حجاب، تنش ها و پرخاشهای اجتماعی و رعایت نشدن اخلاق اسلامی در جامعه را از دغدغه های خودعنوان کردند و خواستار اهتمام و جدیت بیشتر مجلس دراین زمینه ها شدند.

تعدادی از حاضران نیز ناخشنودی خود را از عملکرد صدا وسیما ابراز نموده و اظهار داشتند: متاسفانه صدا و سیما یکسویه عمل می کند و تبدیل به بلندگوی جریانی خاص شده و حتی موفقیت روشن دولت در بخش درمان را با منعکس کردن برخی ضعفها از یک درمانگاه و یا بیمارستان سرپوش می گذارد! معلوم است که چنین رفتاری از رسانه ملی نه تنها به نفع نظام نیست، بلکه تبدیل کردن امید مردم به یاس و ناامیدی است و در واقع رسانه ملی با چنین عملکردی از مخاطب خود سلب اعتماد نموده آنان را پس می زند.

رییس مجلس شورای اسلامی پس از شنیدن اظهارات و نقدهای کارشناسانه فضلای حوزه؛ ابتدا ازحمایتها و قدردانی آنان از مواضع وی درمورد برجام، تشکر کردند و اظهار داشت که نگرانی های و دغدغه های جمع را پیگیری و به مسولان مربوطه انتقال خواهند داد.

ایشان اطمینان دادند؛ تصمیمی که در مورد برجام گرفته شد، درست ترین و معقول ترین تصمیم بود و تمام جوانب مساله بررسی و میان سران نظام به مشورت گذاشته شد تا به اینجا رسید که مردم درجریان قرارگرفتند.

گفتنی است؛ این دیدار در تاریخ پنجشنبه شب در خانه پدری ایشان (منزل مرحوم آیت الله میرزا هاشم آملی در قم) برگزار گردید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet