خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1394/08/25 12:07:13
سرویس صحن
بشیری در نطق میان دستور:

نسخه اقتصاد مقاومتی مرحم زخم‌های اقتصادی کشور است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نسخه اقتصاد مقاومتی که رهبر معظم انقلاب اسلامی بر آن تاکید دارد را مرحم زخم‌های اقتصادی کشور دانست.
نسخه اقتصاد مقاومتی مرحم زخم‌های اقتصادی کشور است عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نسخه اقتصاد مقاومتی که رهبر معظم انقلاب اسلامی بر آن تاکید دارد را مرحم زخم‌های اقتصادی کشور دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/43056.jpg نسخه,اقتصاد,مقاومتی,مرحم,زخم‌های,اقتصادی,کشور,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فرهاد بشیری درنشست علنی امروز دوشنبه (25 آبان‌ماه) مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور خود، افزود: قیام اباعبدالله حسین (ع) درس‌ها و عبرت‌های فراوان دارد، آن بزرگوار دیروز در اندیشیده امروز و فردای بشریت تشنه آزادی و آزادگی و عدالت بود، او به ما حیات طیبه را نشان داد و بر ما است که راه سعادت در خط سعادت بخش حسینی را جستجو کنیم.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:‌ امام راحل(ره)  که درس آموخته مکتب حسینی بوده‌اند بر اساس درس‌ها و عبرت‌های عاشورا، نهال انقلابی خود را در بستر عاشورای خرداد 42 کاشتند تا اینکه در عاشورای 57 این نهال تنومند شد و در 22 بهمن به بار نشست.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: انقلاب ما حسینی است و همان‌گونه که انقلاب حسینی عالمگیر شد انقلاب ما نیز به عنوان شعاعی از آن قیام الهی قلب‌ها را تسخیر کرد؛ این انقلاب از آغازین روز تا امروز و فرداها همچنان زنده و بالنده است کسانی که از انزوای ایران سخن می گویند یا حماسه حسینی را در قیام خمینی را نمی‌شناسند یا اینکه می شناسند اما دنیا طلبی آنها سبب شده دشمن راه‌های نفوذ بر دل‌هایشان ایجاد کند.

وی یادآور شد: اگر واقعا ایمان به خط و راه حسین (ع) در ژرفای جان ما وجود دارد، باید هشدارهای فرزندان او امام راحل (ره) در وصیت نامه‌شان و توصیه‌های مکرر امام خامنه‌ای را در زمینه نفوذ فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی به ویژه در پسا برجام جدی گرفته و از توجیه و تفسیرهای نفسانی برحذر باشیم.

بشیری افزود: راه درمان اقتصاد ما در پسا برجام گشودن بی حساب و کتاب دروازه‌ها بر روی کالاهی مصرفی، تولیدات و محصولات خارجی به خصوص از غرب نیست؛ اعتماد به ظرفیت‌ها و قابلیت‌های داخلی و حمایت از آن و نسخه اقتصاد مقاومتی که رهبر معظم انقلاب اسلامی بر آن تاکید دارد مرحم زخم‌های اقتصادی ما است.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس نهم، تاکید کرد: حضور شکوهمند آحاد مردم در تشییع پیکر شهدای عزیز به ویژه سردار شهید همدانی و شهدای مدافع حرم نشان حمایت جدی ملت ما از جبهه مقاومت و محکومیت تروریسم و حامیان آن است ملت ما می‌گوید اقدامات تروریستی اگر بد است در همه جا بد و منفور است هم در سوریه و هم در عراق و هم در لبنان وهم درکشورهایی که سران آن پیدا و پنهان از تروریست حمایت می کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با یادآوری مشکلات حوزه انتخابیه خود، افزود: شهرستان پاکدشت قطب صنعتی و قطب کشاورزی و دامپروری است لذا نیامند توجه ویژه است مسئولان امر باید تدابیر فوری به دنبال گشودن مشکلات بخش‌های مختلف خود به این شهرستان ولایی باشند.

وی افزود:  بیمارستان 130 تختخوابی شهدای پاکدشت با همکاری  وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مسئولان استانی و شهرستانی آماده راه‌اندازی شده لذا باتوجه به هماهنگی‌های صورت گرفته در نظر است هم‌زمان با سفر رئیس جمهور و هیات دولت به شهرستان پاکدشت افتتاح شود.

بشیری گفت: لازم است اقدامات فوری برای تامین آب کشاورزی برای کشاورزان پاکدشت و منطقه از سد ماملو و تسریع در شروع پروژه خط دوم انتقال آب پساب به جنوب تهران به پاکدشت با توجه به کلنگ‌زنی آن از سوی وزیر نیرو انجام گیرد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: باید پیشگامی متدینین و وحدت اصولگرایان شهرستان پاکدشت که هم می‌تواند در کشور الگو قرار گیرد و در انتخابات مجالس خبرگان رهبری و شورای اسلامی اسفندماه سال جاری که نشان از بلوغ سیاسی مردم این خطه شهیدپرور است را ارج نهاده و از حسن اعتماد آنها به این خادم بزرگ تشکر می‌کنم از خداوند می‌خواهم ما را در راه خداوند بزرگ امامت و ولایت ثابت قدم کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet