هدر موبایل
1394/09/01 08:06:22
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ثروتی:

وجوه سپرده‌گذاران در موسسه میزان پرداخت می‌شود

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان گفت: به زودی وجوه سپرده گذاران در موسسه مالی و اعتباری میزان پرداخت می شود.
وجوه سپرده‌گذاران در موسسه میزان پرداخت می‌شود نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان گفت: به زودی وجوه سپرده گذاران در موسسه مالی و اعتباری میزان پرداخت می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/42830.jpg وجوه,سپرده‌گذاران,در,موسسه,میزان,پرداخت,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ موسی الرضا ثروتی با اشاره به اینکه هم اکنون حساب‌های این موسسه به بانک‌ صادرات منتقل شده است، افزود: این بانک درصدد است تا وجوه مردم را پس از ایجاد فضایی آرام پرداخت کند.

وی ادامه داد: برای اجرای این امر مبلغ 500میلیارد تومان خط اعتباری به بانک مذکور اعطا شده و از سوی دیگر فروش اموال مازاد نیز در حال اجرا می باشد. بعد از اینکه حساب ها منتقل و حساب و کتاب صورت گرفت وجوه مردم نیز منتقل می شود.

وی اظهار کرد: هم اکنون وجوه سپرده گذاران کم کم در حال پرداخت است. علاوه بر آن طبق قانون بانک مرکزی مسئول پرداخت سپرده های مردم به همراه سود آن است.

به گزارش ایسنا؛ این نماینده مجلس توضیح داد: می‌گویند موسسه مالی و اعتباری میزان مجوز نداشته اما این‌طور نبوده و این موسسه توانسته مجوزهای لازم را دریافت کند.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet