خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1394/09/02 09:37:32
سرویس صحن
نوری قزلجه در تذکر آیین نامه‌ای:

سیب زمینی‌های با کیفیت پایین معدوم شده است

نماینده مردم بستان آباد در مجلس با تاکید بر معدوم شدن مقدار اندکی از سیب زمینی‌ها که کیفیت پایینی داشتند، گفت: این ااقدام در سال های گذشته نیز رخ داده است و می تواند بازار را تحریک کند.
سیب زمینی‌های با کیفیت پایین معدوم شده است نماینده مردم بستان آباد در مجلس با تاکید بر معدوم شدن مقدار اندکی از سیب زمینی‌ها که کیفیت پایینی داشتند، گفت: این ااقدام در سال های گذشته نیز رخ داده است و می تواند بازار را تحریک کند. https://cdn.icana.ir/d/019/122080.jpg سیب,زمینی‌های,با,کیفیت,پایین,معدوم,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا نوری قزلجه در نشست علنی امروز (دوشنبه 2 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر آیین‌نامه‌ای گفت: براساس ماده 13 آیین نامه داخلی مجلس در صورتی که اخطاری خارج از دستور و موضوع در مجلس بیان شود باید میکروفن اخطار دهنده قطع شود.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:‌ در جلسه علنی امروز یکی از همکاران اخطار خود را بیان کردند اما بعد از بیان مطلب این نماینده به صورت کامل، که خارج از دستور بود میکروفن وی قطع شد.

وی افزود:‌ طرف صحبت آقای کوچک زاده در اخطارشان به ظاهر دولت بود، اما مدنظر وی کشاورزان بودند این در حالی است که باید سوال کرد آیا مردمی که آقای کوچک‌زاده از آنان صحبت می‌کند کشاورزان و سیب زمینی کاران را نیز شامل می شود؟ آیا از حال و روز کشاورزان و وضعیت فروش محصولاتشان خبر دارند؟

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس خطاب به دکتر لاریجانی افزود: زمانی میکروفن آقای کوچک زاده قطع شد که وی توانست صحبت خود را به صورت کامل بیان کند و نباید فراموش کرد هزاران تن سیب زمینی بین نهادهای حمایتی توزیع شده است و تنها مقدار اندکی از سیب زمینی ها که کیفیت پایینی داشته معدوم شده است و این اتفاق در سال های گذشته نیز رخ داده است و می تواند بازار را تحریک کند، آیا اینگونه باید این اقدام تخطئه شود.

دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر آیین نامه‌ای نوری قزلجه گفت: باید ابتدا بحث یک نماینده در اخطار را متوجه بشویم و در صورتی که درک کنیم که اخطار در موضوع مطرح نشده است می توانیم میکروفن را قطع کنیم./   

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet