ایام محرم 1398
1394/09/02 13:24:01
سرویس دیگر رسانه‌ها_

دیدگاه "حداد‌عادل" درباره لایحه شفافیت در هزینه‌های انتخاباتی/ چند توصیه به هیئت نظارت بر "برجام"

نماینده مردم تهران لایحه شفافیت در هزینه های انتخاباتی را موثر دانست.
دیدگاه "حداد‌عادل" درباره لایحه شفافیت در هزینه‌های انتخاباتی/ چند توصیه به هیئت نظارت بر "برجام" نماینده مردم تهران لایحه شفافیت در هزینه های انتخاباتی را موثر دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/74447.jpg دیدگاه,"حداد‌عادل",درباره,لایحه,شفافیت,در,هزینه‌های,انتخاباتی/,چند,توصیه,به,هیئت,نظارت,بر,"برجام" Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ دیدگاه حدادعادل نماینده مردم تهران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا از ترکیب اعضای هیئت نظارت بر اجرای برجام در شورای عالی امنیت ملی اطلاعاتی در دست است یا خیر، گفت: در حال حاضر بنده اطلاعات دقیقی مبنی بر ترکیب اعضای هیئت نظارت بر اجرای برجام ندارم.

وی در ادامه در توصیه‌ای به هیئت نظارت بر اجرای برجام، متذکر شد: مسئولین توصیه‌های رهبری در نامه اخیرشان درباره اجرای برجام را به دقت مورد مطالبه قرار دهند.

نماینده مردم تهران ری شمیرانات اسلامشهر و پردیس در مجلس در ادامه با اشاره به لایحه شفافیت در هزینه‌های انتخاباتی گفت: امیدوارم این لایحه موثر باشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ رئیس سابق مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: معتقدم شفاف‌سازی در هزینه‌های انتخاباتی همیشه خوب بوده و امیدواریم جناح‌های سیاسی این لایحه را وسیله‌ای برای سوءاستفاده‌گری علیه هم استفاده نکنند.

انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet