هدر اصلی
1394/09/06 14:01:00
سرویس سیاسی
نعمتی:

شفافیت مالی فعالیت نامزدها موجب از بین رفتن ابهامات مالی می شود/برآورده شدن انتظارات مردم در زمینه برگزاری انتخابات سالم تر

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: درمورد هزینه های انتخاباتی نامزدها برخی مواقع حرف و حدیث های زیادی مطرح می شود و در این میان برخی حرفها اتهام بود به همین دلیل می بایست انتخابات شفافیت لازم را داشته باشد مخصوصا از طرف کاندیداها.
شفافیت مالی فعالیت نامزدها موجب از بین رفتن ابهامات مالی می شود/برآورده شدن انتظارات مردم در زمینه برگزاری انتخابات سالم تر عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: درمورد هزینه های انتخاباتی نامزدها برخی مواقع حرف و حدیث های زیادی مطرح می شود و در این میان برخی حرفها اتهام بود به همین دلیل می بایست انتخابات شفافیت لازم را داشته باشد مخصوصا از طرف کاندیداها. https://cdn.icana.ir/d/019/97542.jpg شفافیت,مالی,فعالیت,نامزدها,موجب,از,بین,رفتن,ابهامات,مالی,می,شود/برآورده,شدن,انتظارات,مردم,در,زمینه,برگزاری,انتخابات,سالم,تر Icana

بهروز نعمتی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره لایحه شفافیت مالی نامزدهای انتخاباتی گفت: مجلس با تمام توان به دنبال این است که همه انتخابات را به صورت شفاف برگزار کند.

نماینده مردم اسد آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: درمورد هزینه های انتخاباتی نامزدها برخی مواقع حرف و حدیث های زیادی مطرح می شود و در این میان برخی حرفها اتهام بود به همین دلیل می بایست انتخابات شفافیت لازم را داشته باشد مخصوصا از طرف کاندیداها؛شفافیت این موضوع برای آینده نظام نیز ثمربخش خواهد بود.

نعمتی قانونی شدن شفافیت مالی نامزدهای انتخاباتی را موجب جلوگیری از ورود افرادی دانست که در قالب زو و تزویر وارد مجلس می شوند و در عین حال این قانون را موجب ورود افراد توانمند و به دور از هر گونه ابهام در هزینه های انتخاباتی نامزدها داسنت.

 نماینده مجلس نهم گفت: قانونی شدن لایحه شفافیت مالی نامزدهای انتخاباتی موجب اتمام حجت با مردم خواهد بود.مردم همواره به دنبال برگزاری انتخابات سالم هستند که در آن مجریان و کاندیداها در سلامت کامل انتخابات را برگزار نمایند.

این عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به اینکه این لایحه قانونی خواهد بود که به واسطه آن جلوی بسیاری از تخلفات گرفته خواهد شد گفت: به این ترتیب سوء استفاده کنندگان شناسایی می شوند همچنین اطمینان لازم برای کسب آرای صحیح کاندیداها فراهم خواهد شد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet