وکالة الانباء للمجلس الشوری الاسلامی

هدر اصلی
1394/09/13 14:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بروجردی:

پرونده PMDدر جلسه آتی شورای حکام بسته می شود/حاشیه های تحمیلی سیاسی پرونده هسته ای ایران زیر سایه برجام از بین رفت

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست ‌خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به احتمال قوی بسته شدن پرونده PMDدر جلسه آتی شورای حکام با توجه به محتوا و سوگیری گزارش آژانس اتمی گفت: رونده هسته ای ایران از ابتدا هم یک موضوع سیاسی بود نه فنی که غرب زیر سایه برجام ناچار به عقب نشینی شد.
پرونده PMDدر جلسه آتی شورای حکام بسته می شود/حاشیه های تحمیلی سیاسی پرونده هسته ای ایران زیر سایه برجام از بین رفت رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست ‌خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به احتمال قوی بسته شدن پرونده PMDدر جلسه آتی شورای حکام با توجه به محتوا و سوگیری گزارش آژانس اتمی گفت: رونده هسته ای ایران از ابتدا هم یک موضوع سیاسی بود نه فنی که غرب زیر سایه برجام ناچار به عقب نشینی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/103076.jpg پرونده,PMDدر,جلسه,آتی,شورای,حکام,بسته,می,شود/حاشیه,های,تحمیلی,سیاسی,پرونده,هسته,ای,ایران,زیر,سایه,برجام,از,بین,رفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت علاء‌الدین بروجردی ، رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شوای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار مجلس نیوز( پایگاه خبری فراکسیون اصولگایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) گفت: با توجه به  سوگیری و محتوایکلی گزاش آزانس به احتمال قوی در جلسه آتی شورای حکام پونده PMD مختومه خواهد شد.

نماینده مردم بروجردی در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:از ابتدا شرط جمهوری اسلامی ایران برای اجرای برجام بسته شدن پرونده PMDبود و قابل پیش بینی است که این موضوع به زودی زود رخ داده تا زمینه اجرای برجام فراهم شود.

بروجردی تصریح کرد:پروندهPMD ادعاهایی سیاسی  بود که امریکایی‌ها از سر خصومت با  فعالیت‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران عنوان‌ کرده بودند.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی  خاطر نشان کرد:پرونده هسته ای ایران از ابتدا هم یک موضوع سیاسی بود نه فنیو جمهوری اسلامی ایران همان طور که بارها نیز تاکید شده در طول همه سال‌های فعالیت صلح‌آمیز هسته‌ای داشته و  در اوج شفافیت و با نظارت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، فعالیت خود را انجام داده است./

پایان پیام

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet